Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
459
Поени од реакции
667
Отварам темава, и шо да видам.

Цела тема со SIMPS.
 

Skylake

proseCUTE
Член од
7 јули 2016
Мислења
610
Поени од реакции
801
Јас би сакал да ги видам следниве комбинации:

Beric Dondarrion и puno
Anon и Таксист

А ја ке си седнам негде настрана и ќе си дркам.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
618
Поени од реакции
641
Тоа е менталитетот.

Место да земаат да пишуваат и отвораат теми ( иако има и такви теми) за да изразат желба евентуално за запознавање, некои веднаш одат директно без срам.
 
На врв Bottom