Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.440
Поени од реакции
9.348
Кој да делам? Не сум заинтересирана за никој од тука, ни сум била, ни па сум била со некој, така да нема што да делам.

Браво и локација ми најдовте :)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Топла, најдолгиот секс скоро никогаш не значи и добар секс! Ќе налеташ на некој од три часа има да ти чури од едно место :ROFLMAO:
Ма нека чури, нека гори, само нека улета некој таков ;)...ама не ми се верува дека има таков на форумов:pos:
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Кој да делам? Не сум заинтересирана за никој од тука, ни сум била, ни па сум била со некој, така да нема што да делам.

Браво и локација ми најдовте :)
Дека рекоа сите си ги собрала, па да им пуштиш некој на загорениве сестри. :D
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.682
Поени од реакции
38.869
Ма нека чури, нека гори, само нека улета некој таков ;)...ама не ми се верува дека има таков на форумов:pos:
ти тетке одамна си затворила дуќанот. Не верувам некој да се нафаќа за тебе.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.794
Поени од реакции
21.204

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.304
Поени од реакции
78.997
Таа Бебси беше некаков кричр што си има проблеми со умот. Свашта ми збореше на форумов и додека не се уверив дека си има такви проблеми, се расправав со неа. После ја баталив и ми беше некако жал за неа.

Али ипак мислам дека срање е тоа што објавувате јавно што сте праеле интимно со неа, колку и да беше и она срање. (едино ако не тролате како ја погоре)
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.440
Поени од реакции
9.348
Ама сте сите наивни, одма верувате на се што ќе прочитате тука. Нит таа бапси или како и да е некој ја легнал, не е тука, па можам да кажам дека и јас ја легнав, нит оргии имало. Божем масоните се собрале па оргии правеле секако.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Ама сте сите наивни, одма верувате на се што ќе прочитате тука. Нит таа бапси или како и да е некој ја легнал, не е тука, па можам да кажам дека и јас ја легнав, нит оргии имало. Божем масоните се собрале па оргии правеле секако.
Немој да им завидуваш Хоупче. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom