Со која мисла се будите наутро?

С

Сатори

Гостин
Fuck! Денес пак треба да се смешкам ... кај ми се цигарите?
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Денес станав со мислата: Конечно наспан. :)
 

Facka

Ми се може па се курчам..
Член од
11 март 2009
Мислења
65
Поени од реакции
1
Кафе,мсн,хи5,кајгана, и други заебанции по нет, каде ке шетам, со кого, и што ке носам вечер у чаршија.. прво то:wink::aplauz:
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Преку неделата: Па ни на школо бе да му ебам мајката @$%#@$

У сабота и недела : НЕт, на кафе, уживанциа, конечно фин ру4ок, до там одејне до там излевајне.........
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.157
Поени од реакции
18
Se budam so pomislata dali srckoto me saka poveke od vcera i odma mu zvonam da go prasam:vozbud::back::back:
 
I

InF3cTeD

Гостин
одма гледам на саат дали има време да се спие уште....ако нема се стануе и се бараат цигарите кај се
 
S

stereo m'c

Гостин
секое утро се будам со мислата што ли прави и кај е....втора мисла ми е што ли има за јадење пошто ако нема нешто убаво можам доста да се изнервирам следна мисла лелеееееее пак факултет пак досадни предавања...ама ке си седнам позади во одбрана и ке си кулирам со останатите од одбраната....
 

jeeeee8

Like dreams
Член од
28 ноември 2008
Мислења
647
Поени од реакции
16
Зависи од пвеќе работи, ако сум сонувала нешто без врска,станувам и се обидувам да си разјаснам што е сон а што реалност и да укопчам кај сум што сум и зашто сум:), ако се успијам на ништо не мислам онака интуитивно гз преку глава ми е се, некогаш се будам успана и мислам на тоа како би било добро да поспијам уште некој саат, некогаш ми е мака и тогаш никој не сакам, и си мислам зошто си ме мајко родила, а некогаш си се будам свежа и си размислувам за тоа колку убави работи постојат и колку е убав животот(вау, ама оптимистички го кажав ова):)
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Некогаш зашеметен,барам да видам кој ме разбудил :mad:.

Инаку,повеќето пати станувам со мислата дали и девојка ми е станата,дали имам смс и дали е рано за да пратам смс..
После тоа напаѓаат мисли за тоа кој ден е,како да не се иде на факс и колку треба да се учи денес.

Не е проблем,брзо прелетуваат тие,за потоа пак да ми влезат некои фини сеќавања во глава...
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.381
Поени од реакции
2.522
:) Preku nedela sekoe stanuvanje si vikam Kaaaaaaaaade be sega pa na fakultet pa da mu ebamn mater pa imaat li oset eden den da bidam naspan ( nikad ne sum naspan )... dokolu Sabota mi e Leleeee.. top sabota nema fakultet nema zaebancii.. a Nedela.. stanuvanje i prva pomisla Lele koj bos den.. po glup den nema na svetov..

NAJVEKJE MRAZAM NEDELA !!!

P.S izvinete za latinicava nekje neso da mi prebaci na MK font...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom