Со која мисла се будите наутро?

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од biglava, 2 февруари 2009.

 1. biglava

  biglava Last Samurai

  Член од:
  28 ноември 2008
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  3
  саатот ѕвони...сабајле пак 6 и 30....уште еден ден...не ми се станува....посапан....си ги барам папучите...идам да се измијам за да се освестам...и само едно иам во глава...КОГА КЕ СЕ ВРАТАМ ДОМА ПАК...станувам секое сабајле за да дојдам дома...тоа ми е мотив...искрено...вреди...после работен ден...одмор...малце кајгана...некое филмче:tv:

  со која мисла станувате сабајле...кој ви е мотивот...она што ве потикува
   
  На maca_kaka' му/ѝ се допаѓа ова.
 2. G e G o

  G e G o

  Член од:
  4 април 2006
  Мислења:
  9.181
  Допаѓања:
  3.063
  У пичку матер ..... ми се спиет
   
 3. Foxy`BuTTerFLY

  Foxy`BuTTerFLY Гостин

  Тешка работа е да се поттикнам да станам од под ќебето, но станувам бидејќи знам колку обврски ме чекаат, а ако ги оставам, тешко би заспала пак. Можеби периодов е ваков, ама денот ми се сведува само на обврски.
  А првото нешто што помислувам е..Ми студи несакам да станам!
   
 4. R3lapse

  R3lapse

  Член од:
  28 јануари 2009
  Мислења:
  238
  Допаѓања:
  37
  прво шо мислам кога ќе станам е кај е wc то :pos2::pos2:а за натака после мислам:toe:
   
 5. POWER-MKD

  POWER-MKD Per aspera ad astra

  Член од:
  1 март 2008
  Мислења:
  4.687
  Допаѓања:
  600
  "Леле пак ли заебанции и денеска"...
   
 6. Zaphod Beeblebrox

  Zaphod Beeblebrox Поранешен покул Божино

  Член од:
  7 јуни 2008
  Мислења:
  16.547
  Допаѓања:
  20.950
  "Не ми се станувааа. Ај ке поспиам уште малце па ке станам и така рано ми е"
  И така 2-3 пати и на крај ке закаснам...
   
 7. Divider

  Divider Seraphim

  Член од:
  24 февруари 2005
  Мислења:
  27.697
  Допаѓања:
  3.043
  Секс!
   
  На G e G o му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Only*ME

  Only*ME Kaлимеро... :/

  Член од:
  2 август 2008
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  4
  "A да си поспијам уште пет минути до 10 до 7 таман за 10 минути сум готова, ај!"

  Секое сабајле кога сум прва смена:smir:
   
 9. BlaCk FiRe

  BlaCk FiRe `Going NoWhere`

  Член од:
  21 март 2008
  Мислења:
  637
  Допаѓања:
  18
  Не мислим ништо блокиран сум коај ќе станем за у школо у 6 и 30, а преку викенд помислуем првин да идем у вц :pos: а после ми се иде на кафе ... :)
   
 10. DRACARYS

  DRACARYS

  Член од:
  20 ноември 2008
  Мислења:
  5.956
  Допаѓања:
  2.397
  со мисла дали да си се вратам пак в кревет!
   
 11. Пчелка

  Пчелка

  Член од:
  24 август 2008
  Мислења:
  1.120
  Допаѓања:
  162
  Ај уш малце само...еве бар 10 минути...ај уш 5...а уш 5?Ајде бе станви Елено!Да се истуркат и денес денов и така и другиве и кј да е ќе го видиш, ајде станви!
   
 12. Кралот Марко

  Кралот Марко Не прилепчанецот, ами Јас

  Член од:
  6 ноември 2008
  Мислења:
  3.969
  Допаѓања:
  277
  Се убедувам самиот себе: Ај стани БЕ, чекај БЕ уше троа, абе ЕЕЕЕЈ стани касниш, чекај БЕ уш... касниш ЕЕЕЕЈ, ООООООО НЕЕЕЕ :uvo:
   
 13. Supreme06

  Supreme06

  Член од:
  26 април 2006
  Мислења:
  13.024
  Допаѓања:
  1.934
  Која е оваа упм?!
   
  На Јован му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Apokalipto

  Apokalipto (М)

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  15.579
  Допаѓања:
  2.569
  Што по ѓаволите сонував...
   
 15. Точкест

  Точкест I'm Awesome

  Член од:
  25 јануари 2007
  Мислења:
  7.641
  Допаѓања:
  448
  Кафе. Цигара. Јадење.
   

Сподели преку: