Со кого се познавате од форумов?

Член од
10 март 2005
Мислења
567
Поени од реакции
10
uuuuuuuuuu dark go poznavam itu mnogu dobro haha gzleto moe:)
ivka-Rage :) komsikata bivsha od ohrid :) haha lav ju ofco :)
iiiiiiiiiiiiii maj little kurvice NIkki :)

a inaku sakam site da ve zapoznam HAhiha :) aj aj srcinja ke bidit :)
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Jas gi znam Fortune, Divine, Ninja, The Bitch, darjeasus, NLO, Molec, Eko, Rege, hmm ima valjda i drugi sho gi znam ama ne mi tekvit vo momentov :D Prostete mi site sho gi zaborajv, a sekako bi sakala site od forumov da gi zapoznaam :)
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
403
Поени од реакции
2
Andronik,Rageangel,Thebitch,eko1,smugre....driguve pojma neam koj se a bi sakala da se zapoznam.
 
Член од
26 мај 2005
Мислења
60
Поени од реакции
1
gi znam:Devilish,Fortune,Ninja,NLO...Divine-ne bash
sakam da gi zapoznam: SpaceLily, the Bitch...koj beshe drug
sakam da gi zapoznam site.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ја го знам Батистута од еден друг форум... Али не поткопувам спомени :wink:

Со рејџ збориме на телефон, си испраќаме слики, верени сме (на слепо) и си го имаме меракот :lol: :lol: :lol:

Со другиве исто така : Ацид, Ацева (РИСПЕКТ голем шефе - најјака си!!!), со Даре (ќе ти ја скршам главата - слушалки да си купиш оти и мене ме натера да си купам а ти се дркаш... :evil: ) ама само виртуално... Со Дивајдер исто така а и со моето злато Вегас (фоун секс имавме и најјако си поминавме,нели срцуш? )....

А баш би сакал да се запознаеме на некоја од наредните журки...
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
gi znam site shto bea nekni na zur a bi sakal da gi zapoznaam site shto ne gi znam :)
 
Член од
25 јануари 2005
Мислења
14
Поени од реакции
0
Cave Girl ... ja znam najbolje .... stvarno e posebna devojka ... im preporacuvam na site da i se "doblizat"

go znam Caligula .... t.e cek @Caligula^

ja znam ministerkata za pravda ....

i ja znam taa dzandarkata so me kazni pred "Pope" da ja .....

dosta luge znam a?!
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.847
Поени од реакции
10.182
Princ напиша:
jas sakam da gi zapoznaam sape, katja i ifka.
Inace jas sum Princ a vie ste si vie. Milo mi e.
Pozdrav.
Неколку дена пред оваа Нова Година (значи 2005) правевме муабет со Принц и му кажав неколку работи кои ме мачеа тогаш, нели со кого да одам и каде, некако не можев со оној кој сакав...Како и да е, осетив дека Принц се истуфка дека е немоќен да ми помогне...Но, работите по некоја случајност испаднаа баш онака како што сакав (дури и премногу како што сакав), и затоа првиот кој ми се јави точно на полноќ да ми честита Нова Година и да ме праша кај сум/со кого сум беше Принц...И никогаш нема да го заборавам неговиот радосен глас кога разбра дека желбата ми се исполни...Од тогаш Принц го засакав уште многу многу повеќе него порано! И дефинитивно е единствениот со кој не се имам запознаено а се познавам најдолго и го почитувам најмногу. И во тој момент сватив дека тогашното чувство ќе ме потсеќа секогаш за секоја Нова Година да не заборавам да му ја честитам.

Затоа, летово ќе се играат чочеци Кондово и ќе се провери дали во автобусот кој оди за Дебар има музика!
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Ги знам Мистичен, Ацид, Ацева, Еко1, Гижо, Дивајн, Анонимус1, н00б, СтормАнгел, Калигула, КејвГрл, Радикал Бој ... може испуштив некој... а инаку сакам да ги запознаам сите ...

Ај ем Дарко енд ај лав фешн ти-ви :P :P :P :P
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Иначе заборавив ... одамна ги знам Девилиш, Форчн, Нинџа, НЛО, Еко1, Калигула ... а од скоро Дивајдер, Ејсид, Мистичен, Стенмарк, Сторм, Ацева, Анонимус, Гижо, КејвГрл, Нооб, Молец и уште неколку не ми текнува сега ...
Ај ем Даница енд ај лов VH1! :lol: :lol: :P
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Венера и шмизличка, ако сакате да не запознаете, каде бевте на трите собири? Ах и вие сте за ќотек ... кажувајте од сега кога сте слободни да закажеме ... ако веќе имате во план за накај Охрид уште поубаво, летна шема се знае :lol: :lol: :wink:
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
Ja се знам со MSV и MSV(support).......
Лично! :D
Толку......
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
jas pred edna nedela se zapoznav so gizo,acid i batistuta.i ubavo se nasmeavme .............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a misticniot si ostana mitos...se uspa......... :wink:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.419
Поени од реакции
7.771
LouWeed напиша:
jas pred edna nedela se zapoznav so gizo,acid i batistuta.i ubavo se nasmeavme .............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a misticniot si ostana mitos...se uspa......... :wink:
Еј друже да ми дојдеш у нет кафе у понеделник, у Белимбегово кај старо школо!!! Сигурно коа идам од дома до работа и обратно поминувам покрај твоја куќа а не се познаваме лично.
А Мистичен и мене ми бега, требаше после тој футбал да идеме ја и он у 7 ама ако, нека остане мистичен уште некое време :)
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Се знам со Гижо... море Гижо да ми бил другарче од 4-то одделение заедно учевме и дури сеа на форум да го најдам ц ц ц ц... а и со Toreador се знам...

Абе StenmarC коа ќе му идеме на NikSa бе на работа...? :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom