Сонови, раскажете што сонувавте

ANTIPATER

of Macedon
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.181
Поени од реакции
44
Најчесто сонувам хорор сонови....некои морничави работи.
Ретко убава работа да сонам.
 
Член од
24 август 2008
Мислења
132
Поени од реакции
2
Sonuvam skoro sekoj den i toa najcesto nekoi sekojdnevni raboti koi veke se slucile ili ke se slucat. Se vadam od pamet sekat koga ke mi se ostvari nekoj son! Znam deka e neverojatno ama mi se desava!
 
Член од
29 октомври 2008
Мислења
596
Поени од реакции
13
obicno ne e sekavam na sonovite ali vcera sonuvav strasno los seks,tolku los sto se razbudiv a mi se spiese
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
54
Поени од реакции
2
Најчесто си ја сонувам Anjelina Јolie не знам зш...:toe: Али е гола во сонот и е мн секси :sekss:
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
9
Поени од реакции
0
profesorite u skoloto....
posebno kak praveme test i me fakat kao prepisuvam(retko go pravam toa)
haha:pos2:
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
во последно време нишо не се сеќавам шо сум сонвал, а некогаш баш ме фаќа ќеф да се сетам шо си сонвав
 
Член од
25 ноември 2008
Мислења
18
Поени од реакции
0
Во последно време ретко сонувам,ваљда зошто немам време да се наспијам,а не пак да удрам и по некоја фантазија.Најчесто сонувам некои случки поврзани со реалноста, и за жал,неколку од нив се исполниле(да кажеме добар број).Најчесто сонувам некоја соба,куќа,како некој ќе биде облечен денес,и тоа се остварува..Аама ретко сонувам за мене нешто..хаха..Тоа ти е великодушен човек,и у сон да мислиш за другите..:pos2:..Kiddin'
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
А некој да каже нешто за ова... Веке многу пати овој месец истото го сонувам... Патувам некаде (едноставно го минувам патот), никако да стигнам и се некако истата трака/песна и ритам врти..... :uvo: Ке разбуди некои чувства на далечност/тага (тоа сонувам дека го чувствувам), и кога ке се разбудам некако празно се чувствувам... :uvo:
Е ова скоро цел месец... :uvo:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
последниве 2-3 недели до сега три пати како боинг се урива врз охрид а јас седам кај канео и лета дел од авионот кон мене.

а и се почесто како давам оралка на една типка :D hhhhhhhhhhh
 
С

Сатори

Гостин
Све секс сонувам, имам желба за садо-мазо силување. Гррр ... :sekss:
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Седам во празна соба со голем саат на ѕидот пред мене и цело време покажува 13:00...
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Дрога, убиства (жртва и убиец сум) и многу параноични срања.
Патем, и imba Butcher hooks l8ly.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom