Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување

PROROKOT

Ќе ме биде...
Член од
16 февруари 2022
Мислења
4.177
Поени од реакции
4.320
Учкарите продолжуваат со величање балисти и непријатели на Македонија, како и досега.

А Џемо и Мефаил, уште колку ќе чекаат за доделување улици?...:rolleyes:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.649
Поени од реакции
20.697

PROROKOT

Ќе ме биде...
Член од
16 февруари 2022
Мислења
4.177
Поени од реакции
4.320
Прегледај го приврзокот 384554

Ајде се чека да се обвинат каурите. :icon_lol:
Возилата/лесните коли, кои се движат од и кон Студеничани, Сарај и КондовА, често носат вакви знаменца, кои лесно можат да се откачат и паднат на асфалтот.

И сега, на кого му се жали ликов кој го напишал дописов?...

Или наоѓа причина повеќење за нечие обвинување па дури и посебен закон за заштита на знамево? И тоа заштита на туѓо знаме во туѓа/друга држава?...
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
23.543
Поени од реакции
31.457

Еве соживот и за кучињата скитници (се кладам дека после „хуманиот третман“ ќе ги пуштаат на слобода во кафирски каурски маала). :unsure:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: A__

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.312
Поени од реакции
16.395

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.649
Поени од реакции
20.697
Види бе ги каква сорта, племе да ви ебам
Море мутаф. Овакфи тепачке се дешаваф сфак дн сфугде у сфет. Без разлику на нацију. Ама ваши варварски испади и провоцирања су од етничко племеснки карактер. Ви сте некој паразитски сој, нема како вас. Нај нај сте у сфе негативно и неразумно. Едноставно најгадни сте!!!
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.456
Поени од реакции
4.960
Море мутаф. Овакфи тепачке се дешаваф сфак дн сфугде у сфет. Без разлику на нацију. Ама ваши варварски испади и провоцирања су од етничко племеснки карактер. Ви сте некој паразитски сој, нема како вас. Нај нај сте у сфе негативно и неразумно. Едноставно најгадни сте!!!
Може ли да се знае што националност си бе ? Да знам како да те вреѓам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom