Снимка од Ахмети излезе во јавноста

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.010
Поени од реакции
1.122
Абе не е проблем тоа што бил тепан.. како што рече чомбе јунајтед не ќе му дадат локум и кафе во полициска.. Само така со овие ѓубриња! Малку и ова им е.. само немаше потреба од снимкава во јавноста.. реков дека од една страна е добро, но од друга страна ова ќе го види светот па ќе се жалат ќе бараат некои права или не знам што.. Но какви права сакаат да им се дадат на терористи! море само така.. нема лабавоооо!
 

Vartolu

1897 Fighter
Член од
29 декември 2007
Мислења
14.643
Поени од реакции
5.318
Tuka e problemot. Od kogo e izneseno ?
До утре да правиме муабет пак нема да дознаеме...Тој што го пуштил или сакал да кажи кој е кој, или сакал да се направи “жртва“, а ни најмалку не е тоа..
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.296
Поени од реакции
45.872
''признај пичка ти материна признај''
''шта да признам''
''и ме тепаа и ме тепаа''
полиција се тепаат за ситна кражба и шиткање мали количини дрога камо ли на спремање тероризам
ситуацијава треба вака да се сфати...
браво за маломнуиот џандар што се изглупирал со снимање и пуштање на клипов ке се прикажува ова како Гуантанамо да е ...
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Пејо изгледа ти го обожаваш тетовирање?
И јас, еден од најдобрите македонски филмови!
Само ме интересира каква "шминка" користеа за Ахмети. Изгледа го однесоа прво кај истражниот, а тој многу расипан човек е:pos2:
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Абе и вие од цајкан шо очекуете ПАМЕТНО да направи? :pos:
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
браво за маломнуиот џандар што се изглупирал со снимање и пуштање на клипов ке се прикажува ова како Гуантанамо да е ...
Srekja sto se pomalku gi esapat tepanive od MZ, inaku od vakvi glupiranja do sega mnogu pati sme videle kako se digaat fami na svetsko nivo.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Srekja sto se pomalku gi esapat tepanive od MZ, inaku od vakvi glupiranja do sega mnogu pati sme videle kako se digaat fami na svetsko nivo.
А што мислиш ти, само кај нас тепаат. Е бе другарче, секаде е така, некаде(дури и во држави во САД) за вакви престапи има и смртна казна, не само да го тепаат како магаре!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Богами џандарот се докажа дека е џандар.
 
Член од
28 јануари 2005
Мислења
2.163
Поени од реакции
18
Combe, ako sakaat i neka go utepaat ic ne mi cue, ne e toa muabetot.
Dali vo SAD gi snimaat na mobiljka i gi pustaat na youtube ??? NE, takvi klipcinje do sega sme videle samo na ogrish.
ps. vakvi temi ne vo kanta, tuku hard delete. Uste sega i kje se prepirame za nekoj shpon.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.296
Поени од реакции
45.872
Гестот на тепање не ми е спорен ама ич тепале за многу поситни и понебитни ствари од ова за спремање напад на земја што ти дава леб треба муда да се сечат,да се чува на леб и вода нокти да се корнат и уште катаљон појезиви методи....ама да не се снимаат!!!така и се прави здрава држава sd
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе не знам дали го знаете методот кој го применува нашата полиција?
Тепање со влажни весници кои не оставаат модро, ама не можеш да седнеш на гз после тепањето! Така требало да го гмечат и овој.
Ама сепак посимпатичен ми е вака, убав на мајка!
 
Член од
25 октомври 2007
Мислења
1.583
Поени од реакции
89
А бе не знам дали го знаете методот кој го применува нашата полиција?
Тепање со влажни весници кои не оставаат модро, ама не можеш да седнеш на гз после тепањето! Така требало да го гмечат и овој.
Ама сепак посимпатичен ми е вака, убав на мајка!
Абе јас овој "цивил" во УЧК униформа би го убил од тепање, ама треба да се казни тој што го снимал тоа.
Сега тој што ќе рече дека е полициска бруталност може да се слика. Џанаци за грам кока и обични лопови за еден паричник јадат вака ќутек, а не па овој.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Како бубалче беше, дури и ми се нажали малку(ама малку):pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom