Смешни надгробни плочи.

S

StormRage

Гостин
алелуја овие не се саглам :vozbud: бандашот е најјак:vozbud:
 
Член од
13 август 2008
Мислења
1.144
Поени од реакции
893
Имаше кај нас една надгробна плоча не можам само сликата да ја најдам. Чоекот фино лепо си пишал епитаф; Благодарам што дојдовте, извинете што не можам да станам да ве пречекам... И исто така не знам у која земја видов имаше на надгробна плоча напишано : првпат легна сама :vozbud:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665



X ZIBIT UMRE???

PS Цвеќето е од црчугата со opelot, шо и стави extra 15" IN THA TRUNK :pishtoldz
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Имаше кај нас една надгробна плоча не можам само сликата да ја најдам. Чоекот фино лепо си пишал епитаф; Благодарам што дојдовте, извинете што не можам да станам да ве пречекам... И исто така не знам у која земја видов имаше на надгробна плоча напишано : првпат легна сама :vozbud:
Хахахахах:pos2::pos2:

Ама најјак епитаф:

WHY SO SERIOUS:toe:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232



X ZIBIT UMRE???

PS Цвеќето е од црчугата со opelot, шо и стави extra 15" IN THA TRUNK :pishtoldz
Westcoust tribune to Xzbit. Сигурно има 17 инчен монитор со спотовите на Х, вуфери и Сони Плејстејшн плус.
 

Miss Right

happiness machine
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.308
Поени од реакции
142
леле еј...дарк кинг шо напрај со сликите...xD
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.393
Поени од реакции
21.946
Имаше кај нас една надгробна плоча не можам само сликата да ја најдам. Чоекот фино лепо си пишал епитаф; Благодарам што дојдовте, извинете што не можам да станам да ве пречекам... И исто така не знам у која земја видов имаше на надгробна плоча напишано : првпат легна сама :vozbud:

Тоа е јако..
 

InSuLaNeR

A man who never was a boy.
Член од
13 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
107
Јаки се сите ама највеќе ми се допадна"TITMAN" хахахахах!!!! :salut::salut:
 

angel_oh

око на кајгана
Член од
8 јануари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
10
прв пат легна сама.....:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: дали и последен... не знајме:kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom