Слаткар(истика)

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Слаткар воопшто не беше надуван на неговиот настап на плоштад. -шмизл
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.685
Поени од реакции
9.324
Најверојатно затоа што самиот тој си ги стави тие траки во сенка...Добри беа се сложувам и го имав "рап тврдина" албумот ги слушав сите песни добри беа.АМА! главен и единствен виновник затоа што тие траки се фрлени во сенка е самиот Марко и никој друг.:smir:
Можеби и кај него лежи вината, но јас мислам дека повеќе лежи кај другите. Сепак не треба да бидат толку брзо избрашани тие траки и да се смета како воопшто не постојат:smir:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Можеби и кај него лежи вината, но јас мислам дека повеќе лежи кај другите. Сепак не треба да бидат толку брзо избрашани тие траки и да се смета како воопшто не постојат:smir:
А зошто другите да не ги избришат кога тој сам ги избриша прв и ги исплука? Да...Ги исплука затоа што е многу контрадикторен сам на себе ако слушајќи го ги споредиш поранешните песни со сегашните.:smir:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.768
Поени од реакции
12.124
Слаткар воопшто не беше надуван на неговиот настап на плоштад. -шмизл
слаткар не знае ни цигари-тутун(Nicotiana Tabacum) што се, а не трева....дали е за на плоштад тој брееееее....аман више...
 
Член од
4 октомври 2008
Мислења
4.014
Поени од реакции
1.247
Поранешнит траки му беа навистина подобри барем за оние кои слушаат рап. Сега едноставно не е доследен на приказната која започна да ја фура демек HC ова она, славата му е послатка . ..
 
?

..........

Гостин
САФ, зверот еден единствен ПИКИСИПИ, афро фризура шарени патики, шпиц панталони и уши грамафони, јас рокам микрофони секој ден
летам како пеперутка и боцкам како стршлен
ако ме предизвикаш ке те заковам ко шајка, нема да те препознаее ни ружната ти мајка
и да играме џамлии ке те направам пуфки, зашто си лажен рапер како силиконски цицки....................

Ова е пораката на САФ за раперите од стилот, на слаткар и тони џен......:tv:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Слаткар воопшто не беше надуван на неговиот настап на плоштад. -шмизл
Зошто му вадите муабети на дечкото бе? Нормално дека не беше надуван... добро можеби малку ама не се примеќаше :tv:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676


Страшно... :)

Малце Фристајл од Слаткар.


 

Чоста ^

Good looking boy
Член од
23 август 2009
Мислења
1.999
Поени од реакции
48
Bez navredi do site negovi fanovi,ali ovaj vic so go slusnav morav da go napisaham
Kako se vika za Slatkar na turski????
-Sheherezad.......:pos2::pos2::pos2:
 
Член од
12 март 2009
Мислења
77
Поени од реакции
73
Добар беше сега славата го има удрено во глава ... ама тоа е скоро секој истото однесување би го имал да би бил на негово место да не се лажеме.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.416
Поени од реакции
6.053
Денеска крајно се разочарав од најмладите...Брачед ми и братучедка ми имаат 8 односно 10 години и ми „пееја’’ вулгарни стихови од Слаткар и Тони Зен за кои воопшто незнаат што значат...незнам што да кажам повеќе:toe:
 
S

StormRage

Гостин
Денеска крајно се разочарав од најмладите...Брачед ми и братучедка ми имаат 8 односно 10 години и ми „пееја’’ вулгарни стихови од Слаткар и Тони Зен за кои воопшто незнаат што значат...незнам што да кажам повеќе:toe:
Шит хепенс... ама баш ова на големо... не се единствени на таа возраст... Ја ко имав 10 години го слушав Еминем и Рибја Чорба бе :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom