Слаткар(истика)

Член од
10 септември 2008
Мислења
125
Поени од реакции
0
Нема смисла воа шо го прајте. Нема тема за еден од најдобрите рапери у Македонија. Слободно пишите критики,песни и се шо сакате. толку од мене,ве оставам вас
 

Madrid

Timeless
Член од
23 март 2008
Мислења
3.899
Поени од реакции
154
Ја го знам Слаткар, ова некој алијас да не му е? :)
Плус има тема за мак рап, таму се дискутира за нашите артисти не се секирај :wink:
 

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Слаткар

Шо мислите за Слаткар? Најискрено типот изглеа феноменално али со текстовите у кои сере за девојките стварно претерува...и затоа ми е одвратен...
Ме интересира ваше мислење...:helou:
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
кој е овој ? дај повеке работи за него.
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
Рапер од Единствена Опција....ново лисиче ни дало:)
Мало дебело дете што заврши во Хемиско и што плачеше зашто една девојка што полесно ќе ја рипнеш одколку заобиколиш му раскинала...
Ова од времето, после тоа измислија разно разни диети миети момчето ослабна, почна да се носи фенси и сега ги мокри женските гаќи:)
Уште од времето беше тиња......само што сега таа тиња стана ептен во мода и затоа е тој што е. Со Тони Фен се во последно време во комбинација....затоа што биле курац ипол од ЕМ ТИ ВИ
 
Член од
19 јуни 2007
Мислења
3.422
Поени од реакции
116
Како персона: идиот, деген и тако даље.
Како артист: ништо посебно али на моменти го слушам.
:helou:
 
Член од
16 август 2008
Мислења
3.293
Поени од реакции
637
Такви идиоти ич не ги сакам. Бљак! Ми се повраќа од неговите текстови. Поготово не го сакам ако иде во пакет со То Ни Зен. :nenene:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Се` што е поврзано со Тони Фен, Елвир Пекинезич и Геј Геј Јованов е тиња.:pipi:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Рапер од Единствена Опција....ново лисиче ни дало:)
Мало дебело дете што заврши во Хемиско и што плачеше зашто една девојка што полесно ќе ја рипнеш одколку заобиколиш му раскинала...
Ова од времето, после тоа измислија разно разни диети миети момчето ослабна, почна да се носи фенси и сега ги мокри женските гаќи:)
Уште од времето беше тиња......само што сега таа тиња стана ептен во мода и затоа е тој што е. Со Тони Фен се во последно време во комбинација....затоа што биле курац ипол од ЕМ ТИ ВИ
тони фен :pos: криминал :pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Јас нес знам со овој, ама се знам со Пекаро, братучед ми е. :sram
 

Kajgana Shop

На врв Bottom