Скопскиот S.T.A.L.K.E.R.?

Vaseeee

Мадридиста!
Член од
24 мај 2008
Мислења
164
Поени од реакции
57
Ваљда и во други населби .. зашо мој другар ми има кажано а тој не живее во К.В.
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.694
Поени од реакции
12.100
Овие луѓе немаат ум дека некој буквално ќе ги збумбари, ќе им скрши некоја коска...или болеста е посилна од стравот?
 

Vaseeee

Мадридиста!
Член од
24 мај 2008
Мислења
164
Поени од реакции
57
Шо знаеш..
Зависи кај кого како. Кај повеќето е второто.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Ти Васе како адвокат да си му на ѕиркачот? :)
Има нека тајна веза...
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.507
Поени од реакции
33.666
Ти Васе како адвокат да си му на ѕиркачот? :)
Има нека тајна веза...
Го знаете овој wot? Ѕвер е во атомска физика, иако непрочуен доста е добар.
Еи, требаше да се логирам со друг ник. Вака е премногу очигледно.

Васе ѕиркачот сака да добие на репутација преку лажирање multiple personality disorder. Сам се фали. :)
Фино, не?

:back:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Васе ѕиркачот сака да добие на репутација преку лажирање multiple personality disorder. Сам се фали. :)
Фино, не?

:back:
Јас мислам дека ѕиркачот е човече,кое доста има пропатено како малечок.Неговите родители го имаат исмејувано,децата пред зграда му мавале заушки,а во школо редовно купувал четврт бурек со месо.Сега своите фрустрации ги лечи ѕиркајќи на 12 спрат,преку двоглед кој му е најголемиот подарок што го добил во животот или можеби го украл од некој си прв спрат во Аеродром.
Не е хумано и ние да не го пофалиме :)
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.679
Поени од реакции
4.794
Додека ѕиркаат не се опасни .. опасни се ако го земеме за пример најпознатиот Stalker .

The Night Stalker aka Richard Ramirez .. кој почна со ѕиркање ,па почна да влага по куќите да силува па да масакрира луѓе ,да црта пентаграми со крвта на жртвите .. е тоа ти е S.T.A.L.K.E.R
 

Sacansi*

Oh, crystal ball!
Член од
4 април 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
68
His mission is to watch over us. But who is watching him?
 

BUCH

---
Член од
4 мај 2008
Мислења
616
Поени од реакции
20
одма ќуќарката на питот под прозор ја ставам па да го видам:vozbud:или може ке ми го демне и питот?:vozbud:
 

Vaseeee

Мадридиста!
Член од
24 мај 2008
Мислења
164
Поени од реакции
57
Јас мислам дека ѕиркачот е човече,кое доста има пропатено како малечок.Неговите родители го имаат исмејувано,децата пред зграда му мавале заушки,а во школо редовно купувал четврт бурек со месо.Сега своите фрустрации ги лечи ѕиркајќи на 12 спрат,преку двоглед кој му е најголемиот подарок што го добил во животот или можеби го украл од некој си прв спрат во Аеродром.
Не е хумано и ние да не го пофалиме :)

Who knows? :pop:

Ти Васе како адвокат да си му на ѕиркачот? :)
Има нека тајна веза...
Не -.-..
Туку само нејќам кога некој се глупира.

Додека ѕиркаат не се опасни .. опасни се ако го земеме за пример најпознатиот Stalker .

The Night Stalker aka Richard Ramirez .. кој почна со ѕиркање ,па почна да влага по куќите да силува па да масакрира луѓе ,да црта пентаграми со крвта на жртвите .. е тоа ти е S.T.A.L.K.E.R

Имало значи луѓе шо озбилно си ја сфаќале работата..:lud:

Васе ѕиркачот сака да добие на репутација преку лажирање multiple personality disorder. Сам се фали. :)
Фино, не?

:back:

Ме проби еј -.-' .

Ај уозбили се те молам.. Не ти иде односов со репутацијава шо ја имаш..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom