Скока некој на јаже?

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Искрено не сум знаел дека е спорт ама како и да е можам да се пофалам дека правам десет вртења и после се заебувам повеќе не можам па така не ме бива.
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
спорт? јуже? уау.
ууу, ЅВЕР! јас фрлам коцки, зарови де. и стојам на нозе, берам јаготки и други мешункасти спортови.
Јас одам на школо во две смени. Со тој спорт се бавам уште од прво одделение, само што тогаш бев друга категорија и одев во една смена.
а спорт, дефинитивно НЕ е.
Да бе спорт е не знаевте?:pos::pos:..
..ама за спорт не е спорт..!
Искрено не сум знаел дека е спорт ама

Па ја не реков дека е СПОРТ.....овој kpbKENGUR скокна и се изнасмеа прв....па кај да ја отворам темав....у љубов и секс??, или у здравје, мода и убавина...или можда ќе сакате да пофилозофираме на таа тема....:tapp:.....нормално дека у спорт ќе ја отворам, ама , ај убаво е за здравјето што се изнасеавте така..ајт поздрав до сите:helou:
 

Drama Queen

Sky Catcher
Член од
2 септември 2007
Мислења
1.739
Поени од реакции
64
Зошто се откажуваш бе!?Срам те било...јас скокам на јаже,последен пат на физичко у понеделникот...развив неверојатна брзина:vozbud:И морам да те поддрзам многу интересна работа...
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Па ја не реков дека е СПОРТ.....овој kpbKENGUR скокна и се изнасмеа прв....па кај да ја отворам темав....у љубов и секс??, или у здравје, мода и убавина...или можда ќе сакате да пофилозофираме на таа тема....:tapp:.....нормално дека у спорт ќе ја отворам, ама , ај убаво е за здравјето што се изнасеавте така..ајт поздрав до сите:helou:
ДА! зашо одма се откажуваш?!?!?! ете, со девојчињата прајте си муабет за пред зграда како скокале или во школски на голем, па трк до мода и убавина да прашаш за најновиот каталог од авон или орифлејм -)) тууу, ја па шо сум, само скокам.. безвезе -)

да си ми жив и здрав императору моќен :pos:
 

Antagonist

Systematic Victory
Член од
7 април 2007
Мислења
842
Поени од реакции
41
ДА! зашо одма се откажуваш?!?!?! ете, со девојчињата прајте си муабет за пред зграда како скокале или во школски на голем, па трк до мода и убавина да прашаш за најновиот каталог од авон или орифлејм -)) тууу, ја па шо сум, само скокам.. безвезе -)

да си ми жив и здрав императору моќен :pos:
не се откажувам ја , и ќе се правам со девојчињата муабет, ти ако несакаш да правиш муабет со нив...твоја работа.
мене не ми е смешно тоа , и нема потреба да прашувам за најновиот каталог на орифлејм , затоа што го имам !!!!,
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
69
Поени од реакции
8
Кој е спортист и пробал знае кој е ефектот од скокање на јаже. Ја понекогаш скокам и знам бааги финти. Појма немате како влијание има на кондиција
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
обожавам да скокам на јаже уште од мала....
треба да си купам сеа да си се изнаскокам...мх мх мх
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Го владеам скокањево на јаже.Порано вежбав(скокав) секој ден сега многу ретко.
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
46
Поени од реакции
0
Го владеам јажето. Роки 4-ката може вода да ми носи

Добро признавам има и подобри...
 

shadow_rr

Resistance is Futile
Член од
8 јули 2006
Мислења
1.807
Поени од реакции
323

Еве јаже :pos:
Незнам само како се скока :pos:
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Порано почесто скокав на јаже ама сега нешто послабо.Фала ImperatoR што ме потсети.А,да и не се откажувај.Ти знаеш ли дека сите билдери скокаат на јаже?:helou:
 

ReNaTa

-SHY- girl
Член од
1 декември 2007
Мислења
240
Поени од реакции
6
па гејски е де.. па уше таков мускулест тип скока на јаже..
да, супергејски е -)) како да провериш? искочи пролетва/летово пред зграда со јуже и скакај брацо. кружи у маало па кажи ми дали чудно ќе те гледаат -)

а спорт, дефинитивно НЕ е.
:pos2: :pos2: :pos2: abe ziti se kaj ti tekna ova !! i sigurno tie sto skokat bokseri ili dr ne skokat nadvor. zatoa i nie vaka gledame na toa se cudime. se sekavam ko mala toa mi bese najinteresno.
Abe iskreno i sea bi probala doma ama neam jaze
super e temata -zakon ..na niedna tema vaka se neam iznasmeano...

a da i za slikata pogore.. so toa jaze se skoka samo ednas ama bolje da ne probuvas:pos:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
абе се збунив ја, за bingeejumping мислев дека зборите лол
 

Kajgana Shop

На врв Bottom