Се што знаеш за членот над тебе

Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Се налути што the_best69 му го зеде правото и не успеа да искоментира за мене, но затоа јас сум добар и пак ќе му дозволам да каже лоши работи за мене.

Ајде Ацко брат, чекам :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Pa, ete vaka. Saka da vleguva niz prozorci i da gi gleda komsiite kako vodat ljubov, poradi toa celo leto go pomina doma, lezejki na krevetot so skrsena noga =))

Veli deka e ucitel na ucitelot na don juan i kazanova, no poradi negovata tezina, nesto ne mi se veruva... Obozava golemi obroci, moze i pred kompjuter, nema problem se dodeka ne se trosat kalorii. Ne go saka sportot, sekogas bega od casovite po fizicko. Sega se zapisa na faklutet za kompjuteri, taka da sekogas moze da si bide pokraj domasnoto milenice i da sarmira devojki.

Aj da odam da pospijam, oti ne ga biva =))
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Сака да јај многу ластичиња, редовно седи на шолја, се прај ладен и сака пеперутки. ЛОЛ :pos:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Ima pregolem potpis, sto e nedozvolivo za eden moderator =))

Obozava koga dobiva podaroci, bez razlika kolku cinat. Saka da e vo centarot na vnimanieto, a so nejzinata ubavina i dobra licnost, toa i uspeva. Ne prifaka ponudi za brak, taka da... ne se ni osmeluvajte.
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
луд, паметен , ладен , смех, 16 , струмица, учан, шмеќер, и то. :)
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Pa valjda se vika Stole i e od Strumica... Ne uci biologija, saka da se zakaca so devojki, da luduva vo 19skata, da krsi sisinja i casi koga e pijan... Ne go pituvajte da igra fudbal.
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Го идолизира Ашер, си поштова р’н’б, нов е тука,ама брзо набилда мислења, криво му е за Тошката, и то :)))

за Ајверсон беше !
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Ne me poznava, a sepak obozava da me preskoknuva!
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Александар од Струмица, игра одбојка, има 16 год. ... точно кажав бе ? Или измешав ?:pos:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Correct.

Plavusa, uci vo gimnazijata vo Tetovo 15 godini, ima brat koj polnese 9 godini denes. Ne sakase da dojde da me vidi iako otidov vo Tetovo samo za nejze... Ne i e sram, neli ?
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Лол :pos: Прво не учам гимназија, второ не ми кажа кога доаѓаш наваму за да се видимеее ! :)
Аххх
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
ах љубов..
за скрим знам дека е кул девојче а патејто ..ШМЕКЕР..:pos: :pos:
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Дека е 16 години,и веројатно идол му е Ајверсон од Денвер...друго..ама баш ништо.
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
обожава да пишува по темава и се лути ако некој остане неискоментиран
 

Kajgana Shop

На врв Bottom