Се што знаеш за членот над тебе

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од KohlBass, 28 октомври 2007.

 1. KohlBass

  KohlBass Dechak iz vode

  Член од:
  1 јуни 2006
  Мислења:
  1.485
  Допаѓања:
  35
  Насловот на темата кажува се. По можност да не е нешто навредливо или засрамувачко, оти, нели, ние тука сме добри дечиња.

  Ја би почнал, но немам член над мене а глупаво е да пишувам што се знам за мене...:)
   
 2. viktor_mak

  viktor_mak

  Член од:
  19 јуни 2007
  Мислења:
  3.422
  Допаѓања:
  113
  Pa ja ko so ja gleam slikava (avatarov) mi izgleda deka navivas za Man.Utd.
   
 3. KohlBass

  KohlBass Dechak iz vode

  Член од:
  1 јуни 2006
  Мислења:
  1.485
  Допаѓања:
  35
  Ни од далеку.
  (веројатно) Се вика Виктор, и ко што гледам од аватарот, сака тигри...:):):)
   
 4. pcjodamaster

  pcjodamaster :trololo:

  Член од:
  20 мај 2006
  Мислења:
  4.180
  Допаѓања:
  127
  Ај јас ќе почнам. :)

  Значи ова над мене е Стефан, 18 години, од Скопје. Учи на Медицински факултет, свири гитара 3 години, бас 1 година. Ги сака ЕКВ (слабост му се), исто и Блек Сабат. :) Iron Man не може од глава да ја извади. Има долга коса, горд си е на должината (55 cm). Има девојка (таму не навлегувам :)), и се сеќавам дека учеше бааги за приемен летото, ама му се исплати. Ова се некои детали што се сеќавам од нашите разговори на мсн, гарант има уште, али ме мрзи да мозгам сеа. :)
   
 5. Marchence

  Marchence In love with Ssss

  Член од:
  17 мај 2007
  Мислења:
  483
  Допаѓања:
  1
  Saka tigri, no go obozava tose!
   
 6. KohlBass

  KohlBass Dechak iz vode

  Член од:
  1 јуни 2006
  Мислења:
  1.485
  Допаѓања:
  35
  Марченце, има проблеми со почитување на правилата на темава... :) Џаст кидинг.
  Тој ја сака Сссссс (која и да е), претпоставувам дека го сака и Тоше, и има 502 мислења (досега).:)
   
 7. viktor_mak

  viktor_mak

  Член од:
  19 јуни 2007
  Мислења:
  3.422
  Допаѓања:
  113
  Obozava koga:
  Кафе после факултет со девојка мu.
  Шетање низ плоштад со горенаведената особа, и јадење костени.
  Проби кои поминуваат добро, по можност со многу смеење.
  Кога e наспан.
  Нови жици.
   
 8. Ајверсон

  Ајверсон Confessions*

  Член од:
  4 август 2007
  Мислења:
  3.116
  Допаѓања:
  5
  Се вика Виктор и е од Ск
  сака да излага и да пие..
  омилено животно тигар
  обожава да слуша Тоше..
  и сака да `кисне` на кајгана..
   
 9. viktor_mak

  viktor_mak

  Член од:
  19 јуни 2007
  Мислења:
  3.422
  Допаѓања:
  113
  pa ima 16god
  od strumica e mi se cini
  a za so drugo praevme muabet na msn pojma neam
  ne mi teknue
   
 10. FLiX

  FLiX

  Член од:
  28 јануари 2007
  Мислења:
  9.850
  Допаѓања:
  1.548
  Незнам многу освен дека премногу ретко го гледам на форум , во играчница по некогаш и на други теми слабо. Уште не е популаризиран
   
 11. ¯\_(ツ)_/¯

  ¯\_(ツ)_/¯ Гостин

  fotoshopt fanatik :)
  se smee stalno :)
  mirno dete :)
   
 12. viktor_mak

  viktor_mak

  Член од:
  19 јуни 2007
  Мислења:
  3.422
  Допаѓања:
  113
  cudno ama prv pat go gledam
  go nema vo avtomobilizam
  redok e vo igracnica
   
 13. Black_Snake_IKE

  Black_Snake_IKE AsDf

  Член од:
  27 јуни 2007
  Мислења:
  1.483
  Допаѓања:
  2
  се викаш Виктор,имаш 417 мислења до сега,регистриран си Јуни 2007
   
 14. Fantom

  Fantom Chikara

  Член од:
  4 јуни 2006
  Мислења:
  11.449
  Допаѓања:
  789
  Има 14 години и си тепа време во Играчница.
   
 15. viktor_mak

  viktor_mak

  Член од:
  19 јуни 2007
  Мислења:
  3.422
  Допаѓања:
  113
  moderator
  16god
  2,5god na forumov
  mn mislenja i to.
  p.s. izgleda e od ohrid
   

Сподели преку: