Се што знаеш за членот над тебе

Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Леле ќе те тепам! :) Дај ти слика де... Или немаш ? :pos:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Obozava da tepa nevini luge. Policajcite so dusa cekaat da napolni 18 godini, pa da ja zatvorat i da i sudat kako vozrasna =))
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Ќофте е, чита весник на Вц- шолја, и голем couch-potato е. :pos:
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Пишува дека е модератор, ама искрено, ја немам сретнато по многу теми. Делува по малку хипи, и има доста добар потпис.:)
 

Црвено

Am I pissin' u off-fa-fa?
Член од
12 септември 2007
Мислења
1.227
Поени од реакции
81
KohlBass има 18 години, тука е од јуни годинива...мислам му го имам видено профилот на hi5...па толку
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.202
Поени од реакции
918
Rock Lady не ја знам, ама нешто ми вика дека иако е регистрирана долг период после мене, ќе ме престигне во постовите. Слуша рок, излегува по Кастро/Љубов/Custom Pub итн. Има доста позитивни мислења и зелени точки веројатно дадени од музички истомисленици, станува зависничка од форумов... И така :-D
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Хм..прилично стар член(од поодамна де),нема многу мислења,по постовите гледам дека е заинтересиран за музика и се сеќавам дека едно време титлот под никот му беше Љубов у залеџу...
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Убава,плавуша(но во позитивна смисла):) Заљубена до уши што секој може да го примети тоа. И мислам дека и се допаѓа една песна што и ја пратив пред еден месец:):)
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Му знам име. Му знам презиме. Му знам улица на живеење. Му знам стил на облеквење. Му знам омилена музика. Му знам моментална работа. Му знам возраст. Му знам животна ориентација. Му знам телефонски број. А не го знам во живо :)
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Прав агент 007:)

Има нови мартинки со портокалеви врвки:) хипик сака да биде, стои позади тоа што ќе го каже и се што ветила исполнува(барем за мене), поклонува убави подароци.
Слуша добра музика, знам од каде е но не знам како се презива:) знам дека има сестра и знам дека е премногу луда, сака да пие и да седи надвор до раните утрински часови.
 

kLiNkA

Ponosna Hrvatica
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.116
Поени од реакции
5
deka e od tetovo, deka e u vojska, deka ima 19god...
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Дебел, тром а.к.а неподвижен, исфрустриран админ на ДОТА, тренира одбојка, нема појма затоа Македонија е меѓу последните земји во Европа.
 

Orkad

The Master
Член од
5 октомври 2007
Мислења
1.010
Поени од реакции
10
модератор е од бт е(валда) март е регистриран.... а да, и доабар аватар има
 

Kajgana Shop

На врв Bottom