Се плашите ли од темнината? Зошто?

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Хммм..па што знам мислам дека не се плашам, ама на штрек сум како и да е
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Не! Можеби понекогаш (ретко) навечер кога сонувам некој страшен сон
 
Член од
31 август 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
DA VI KAZAM PRAVO I JAS KOGA ODAM SAM VO TEMNICA SI PRAVAM FILM DEKA NEKOJ ME DEMNE I SE SE VRTAM NA SITE STRANI I NEKOGAS DURI TOLKU MNOGU SE ISPLASAM I TRCAM SO SETA SILA SKORO SEKOJA VECER DO DOMA
 
Член од
24 септември 2008
Мислења
450
Поени од реакции
14
Ne se plasam od temnina, naprotiv. Nokta e vozbudliva. Osven nekogas koga se vrakam sama po temni ulicki. Vo svaki slucaj go sakam mrakot.
 
Член од
31 мај 2008
Мислења
402
Поени од реакции
51
Искрено најискрено НЕ :pipi:... Од мала спијам во темница, стално се враќам сама по скроз темни улички и тоа во 1 или 2 навечер ( наутро ) и немам некој посебен проблем. Но не викам дека ми се нема десено да почне да ми лупа срцето, да брзам што побрзо да стигнам, цело време да мислам дека ме следи некој и да се вртам нон стоп, ама многу многу ретко...
 
V

Viktorijabt

Гостин
Најчесто да...:kesa:А посебно кога сум сама и доцна се враќам од надвор трчам како нетокму и си влегувам во разни филмчиња ама најчест ми е овојЧ си одам дома и на скалите пред врата ми седи некој со нож и чека да ме реши...
А зошто вакви работи ни се причинуваат ноќе а не дење, тоа е работа на психологија...
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.676
Поени од реакции
11.036
Се плашам да не се акнам негде :pos: пошо не глеам ништо!
 
Член од
21 октомври 2008
Мислења
178
Поени од реакции
3
me fajka strav od temnica navecer koga se crajkam od carsija po edna sumicka minuvam i se si mislam deka zenata vo belo ke mi ispadne:toe:
 
Член од
21 октомври 2008
Мислења
178
Поени од реакции
3
me fajka strav od temnica koga sevrajam od carsija se kogas pominuvam od edna sumicka i se si mislam deka ke ispadne zenata vo belo
 
Член од
23 февруари 2007
Мислења
780
Поени од реакции
69
Не се плашам...јас ја обожавам темнината не знам зашто ама ја обожавам.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Не! Секој ден шетам по темното низ градот :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom