Се' за популарност? (или... пуши за да бидеш славна)

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.154
Поени од реакции
34.177
B O K I напиша:
Боки, не е темава за Парис Хилтон.. Не си сфатил. Темата е наменета за сите wannabe Парис Хилтонки.
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Boki, мојот потпис кажува се за темава.
:pos: :pos: :pos:
 
Член од
6 мај 2006
Мислења
1.890
Поени од реакции
4
хахахаххаа и кога ќе му го додадеш потписот под Тha-Bitch , ја затвара темава:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
м.м.е првпат до сега тотално да се сложам со Ацид...ако некоја од celebrities не можам да ја поднесам,тоа е Парис, и тоа не бидејќи е убава (не е,мнооогу е грда), не бидејќи е претерано богата,или згодна или славна или било што, туку само поради тоа што малата наследила од тате, милиони и милиони и сепак е тооолку очајна по внимание што се курва каде и како стигне...и разбирам да имаш идоли и да се угледаш на некого ама што им е на WANNA BE PARIS девојкиве?па м.м.е што не се угледате на некоја позитивно настроена цура? ко Анџелина или било која друга што не е*ава пари на се живо и не се е*ава со се живо само за да биде видена!
 

skorpija^m

seven & seven
Член од
5 мај 2006
Мислења
492
Поени од реакции
4
абе до некаде има вистина ова (пуши да бидеш славна) некои пушат пушат ама пак се прославија , ево на пример СЕВЕРИНА :))))
 

RealGirL

My LiFе...My ST0Ry
Член од
13 февруари 2006
Мислења
2.348
Поени од реакции
19
skorpija^m напиша:
абе до некаде има вистина ова (пуши да бидеш славна) некои пушат пушат ама пак се прославија , ево на пример СЕВЕРИНА :))))
Северина беше веќе позната кога пушеше!!
 

mRnO

И по mRnO,mRnO
Член од
16 април 2006
Мислења
6.263
Поени од реакции
52
RealGirL напиша:
Северина беше веќе позната кога пушеше!!
Само што сеа е 3дупло попозната само поради тоа така?,нема маж(а богами ни жена) на балканов а и пошироко што не ја знае Северина сеа
 
F

FrAnKEnsTEiN

Гостин
mRnO напиша:
Само што сеа е 3дупло попозната само поради тоа така?,нема маж(а богами ни жена) на балканов а и пошироко што не ја знае Северина сеа
Какво е ова 3дупло бе???Ваљда дупло е само за два пати повеќе!!:kez:
А иначе зашо да не се афирмираат девојките и да си ги истакнат своите квалитети бе!!!Ако се најдобри у пушењето зашо да не си ја тераат професијата!!!:pos::pos::pos:
 

Буковец

www.KETERING.com.mk
Член од
3 јули 2005
Мислења
996
Поени од реакции
15
RealGirL напиша:
Северина беше веќе позната кога пушеше!!
О имате заборавено оној вицот...Што работела/што била Северина пред да го сними порничот...ПЕЈАЧКА. :pos:
Иако на темава малку повеќе имате заглавено на Парис, мислам дека генерално барањето преку леб - погача не е во ред. Односно примерот со Парис е јасен - ЗБЕС. Она и така е позната по самиот факт дека е наследничка на Хилтон хотелите и не знам уште што.
Бог да чува од неморални луѓе.
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
Аманте бре за северина ли сеа?
Јас северина ја дознав уште пред порничот да го направи и тоа на насловна во Викенд од Дневник!!! А потоа и почна да претерува!!! :mist: Де порничот де на среде песна на евровизија засанува и С-с-с-с-с-Секс(ти Ибам тоа песната шкуњава) а и згора на тоа песнава и немаше никаква логика!!! :lud:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Аман, сте се фатиле за Северина како слеп за стап. Сите се праите Света Злата Мегленска а скокате к’о зајци на Средно Водно. Ич не сте искрени значи! :pishtoldz
 

Carlito Brigante

Хаусмајстор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
844
Поени од реакции
8
Се додека постојат противници на ликот и делото на Хилтонка, ќе постојат и поддржувачи. Шо направила како направила, таа беше (мислам дека сеуште е), најбаран поим на гугл. Ако целта и била да биде спомената во секое семејство во светот барем по еднаш, тогаш ја завршила работата. Во шоубизнисот така одат работите. Барем така не учи телевизијата. Правилата не ги поставила Парис Хилтон. Таа само се држела по нив. Етички,... постојат етички погадни работи од она шо го направила Хилтон. Нит убила некој, нит фрла бомби по светот. Си живее во кристалниот свет и прави пари.
Мене погадни ми се типовите(типките) шо и сопствената мајка би ја продале, ама ги мрзи да ја однесат на пазар...
Во крајна инстанција, давала пари за добротворни цели. Тоа е добро...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom