Се гордеам...

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.665
На патиките. Овојпат ем по мој вкус, ем издржаа. :back:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
С0 тоа што се сакам себе си онаква каква сум,ги сакам и прифаќам луѓето со сите нивни доблести и маани и што во мене има многу љубов за сите што ме опкружуваат.
 

Гладиус

notusually
Член од
14 август 2008
Мислења
5.508
Поени од реакции
1.728
Се гордеам на она што правам се’ на време иако времето работи против мене и се гордеам што и покрај се имам малце слободно време за да шмрцнам едно-две кафиња:)
 
Член од
25 јануари 2009
Мислења
13
Поени од реакции
0
Горд сум:
1. На металот што го слушам, иако секој втор ми јаде говна
2. На тоа што сум, а Македонец сум
3. На мојата гитара и појачало
4. На се што им имам направено на тие што ми наштетувале на мене, на оние околу мене, или на земјата во која сум роден и живеам
5. На вицовите што никој не ми ги сфаќа (јбг, луѓето нејќат вицови со инцести и мртви бебиња :D)
 
I

InF3cTeD

Гостин
најмногу сум горд на тоа што сум МАКЕДОНЕЦ и на ништо фазла
 

kostovska

Рокенролистика :))))))
Член од
22 јануари 2009
Мислења
368
Поени од реакции
11
се гордеам во мојава организираност :smir: исто така највеќе се гордеам на мојве фикс идеи кои некад се неопходни во вечерните часови за да ги засмејам другите....аууу да не ги заборавам и моите бисерчиња тие ми се најголема гордост ! :baeh:
 

wild dolphin

Мал човек а голем ждерач
Член од
12 мај 2009
Мислења
1.702
Поени од реакции
229
се гордеам со тоа што кон тебе имав длабока и искрена љубов.... иако беше кон погрешна личнот, кон тебе!
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Се гордеам со тоа што имам голема волја и силен карактер...и тоа што секогаш гледам позитивно на нештата...и секогаш се трудам да бидам насмеан:wink:
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Горд сум што сум МАКЕДОНЕЦ и то :toe:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Kajgana Shop

На врв Bottom