Сенки над Балканот / Сенке над Балканом

Sasa Ilic

Jeбач нероткиња.
Член од
24 август 2016
Мислења
1.791
Поени од реакции
3.305
Зошто сите го мразат Биковиќ јас стварно не знам?
Најискрено одвратен ми е како појава уште кога се појави во "Стижу долари". Исто и Горан Кичиќ и Александар Радојичиќ. Но да не ширам оф топици. :D
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.395
Поени од реакции
4.681
Jaс па највеќе го сакам како актер Биковиќ. Одвај чекам да почне Јужни ветар серијата.
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.005
Поени од реакции
525
Од утре почнува на МРТ.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
3.097
Поени од реакции
3.217
Најискрено одвратен ми е како појава уште кога се појави во "Стижу долари". Исто и Горан Кичиќ и Александар Радојичиќ. Но да не ширам оф топици. :D
За Горан Кичиќ го делам истото мислење, ама Биковиќ беше одличен во Монтевидео и од тогаш заслужено има одлична кариера и во Србија и во Русија.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.317
Поени од реакции
6.493
Најискрено одвратен ми е како појава уште кога се појави во "Стижу долари". Исто и Горан Кичиќ и Александар Радојичиќ. Но да не ширам оф топици. :D
Добар е Горан не знам зошто хејт спрема него.Секоја улога која ја играл оставил впечаток и е запаметен.
Другиве се малку помлади,Биковиќ има одлична кариера во Русија и ќе стаса далеку а за Александар па не знам,него го знам од Монтевидео само така да не би коментирал нешто повеќе за него.
 

Sasa Ilic

Jeбач нероткиња.
Член од
24 август 2016
Мислења
1.791
Поени од реакции
3.305
За Горан Кичиќ го делам истото мислење, ама Биковиќ беше одличен во Монтевидео и од тогаш заслужено има одлична кариера и во Србија и во Русија.
Јас пак ке кажам одвратен ми е како појава, не мора да значи дека е лош актер. Истото го мислам и за Вук Костиќ, ликот секогаш добива исти улоги. БТВ не ме чуди и во третиот дел да добие.
Автоматски споено мислење:

Добар е Горан не знам зошто хејт спрема него.Секоја улога која ја играл оставил впечаток и е запаметен.
Другиве се малку помлади,Биковиќ има одлична кариера во Русија и ќе стаса далеку а за Александар па не знам,него го знам од Монтевидео само така да не би коментирал нешто повеќе за него.
Не е бе Горан, него е ГорДан. :D Абе сите улоги му се исти, дај не заебавајте, со исти мимики глуми, башка што од други причини не го поднесувам. ПАк да не ширам и со тебе и @Shawn Spencer, ако мене не ми се допаѓа некој, морално или физички, не мора да значи дека е лош актер...
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.317
Поени од реакции
6.493
Јас пак ке кажам одвратен ми е како појава, не мора да значи дека е лош актер. Истото го мислам и за Вук Костиќ, ликот секогаш добива исти улоги. БТВ не ме чуди и во третиот дел да добие.
Автоматски споено мислење:Не е бе Горан, него е ГорДан. :D Абе сите улоги му се исти, дај не заебавајте, со исти мимики глуми, башка што од други причини не го поднесувам. ПАк да не ширам и со тебе и @Shawn Spencer, ако мене не ми се допаѓа некој, морално или физички, не мора да значи дека е лош актер...
Си правиме муабет ништо страшно ако си имаш твој став.
Не сум запознает со неговиот личен живот,го знам од неколку улоги и ми оставил голем впечаток,исто мислам дека и во серијата го направи истото.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.395
Поени од реакции
4.681
Некој ја има оваа книга читано што била поклон во списание во Србија?
1578260211050.png
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.395
Поени од реакции
4.681
Нин не го издаваат во Македонија. :)
Книгава беше во Nedeljnik списанието. Е сега ако било и во други списанија ама јас не го видов да се продава во трафикиве.
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
6.307
Поени од реакции
3.052
Link nekade na net da se izgledaat seriite od prvata i vtorata sezona?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 
На врв Bottom