Сенке над Балканом

Член од
10 октомври 2011
Мислења
5.928
Поени од реакции
9.840
Препорака од мене, гледај да се линковите рипани од ЕОН или телевизија.

Од Амазон мислам фалеа сцени, бар за прва сезона.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.742
Поени од реакции
9.231
Негде некој српски саглам линк кај шо можам да ја изгледам кај шо ја најдов сцениве се измешани,скратени итн Втора сезона ми требит нек пишит ПП ако некој имат
 
Член од
21 јануари 2020
Мислења
34
Поени од реакции
5
Негде некој српски саглам линк кај шо можам да ја изгледам кај шо ја најдов сцениве се измешани,скратени итн Втора сезона ми требит нек пишит ПП ако некој имат
Еј препрати и кај мене или посни го тука ако имаш добар линк
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.861
Поени од реакции
6.998
На Nova S месецов мислам почнаа да ја репризираат втората сезона. Може и завршиле веќе или се некаде при крај со репризите не знам.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.742
Поени од реакции
9.231
Член од
10 октомври 2011
Мислења
5.928
Поени од реакции
9.840
Имаќе, ама тек за 3 години сигурно.
Моментално Бјела почна снимање нов филм кој ќе се снима една година, па додека се прават подготовки и се сними трета сезона сигурно една година ќе помине, па една година пост-продукција и ете ја 2025.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
13.861
Поени од реакции
6.998
Имаќе, ама тек за 3 години сигурно.
Моментално Бјела почна снимање нов филм кој ќе се снима една година, па додека се прават подготовки и се сними трета сезона сигурно една година ќе помине, па една година пост-продукција и ете ја 2025.
Битно ќе има трета сезона. Брзо ќе дојде 2025 година. Еве 2022 кога дојде кога стигнавме на средина од годинава крај на мај почеток лето. Летаат годиниве брзо.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom