Сенке над Балканом

Член од
11 јули 2014
Мислења
1.113
Поени од реакции
327
Да не знаеш Убице мог оца да не ја има на Јутјуб на некој канал?
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.020
Паа, на овој канал гледав некои епизоди од оваа серија, ама не знам, може и ќе ја стави цела.
Дечкото рече ќе ја стави, мислам дека вечер ќе ја има првата епизода од првата сезона.
 
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.113
Поени од реакции
327
Да, ставена е првата. Ама како да го исконтактирам да го прашам како ќе ги поставува епизодиве?
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
После "Вратиче се роде", единствената серија од екс-ју простори која сум ја гледал. Прејака серија, топло ја препорачувам. Бјелогрлич е страшен актер, можеби и најдобар српски актер.

Сенке над Балканом е нешто како Peaky Blinders од алиекспрес, наликува ептен на неа и по сцените и по музиката која оди со нив, посебно на сцените во Јатаган маале. Само што во Peaky Blinders со лока виски, тука исклучиво само ракија. Едвај чекам наредна сезона.

И за крај песнава, едно две недели ми се моташе низ глава откако ја изгледав.

 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.216
Поени од реакции
7.740
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.143
Поени од реакции
10.079
Каква врска има само ова со Сенките над Балканот? (n)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.216
Поени од реакции
7.740
Каква врска има само ова со Сенките над Балканот? (n)
Бјелогрлиќ е режисерот на Сенки над Балканот. Знам дека нема врска со самата серија но искрено како добар режисер и актер не му требало да си го покажува своето лошо однесување макар и бил нешто изнервиранод предходни несогласувања со колегата па и под дејство на дрога како што пишуваат медиумите.

Сега Бјелогрлиќ заедно со Жељко Јоксимовиќ е актуелен со филмот за Тома Здравковиќ. Ќе има и серија.
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.215
Поени од реакции
25.966
Бјелогрлиќ е режисерот на Сенки над Балканот. Знам дека нема врска со самата серија но искрено како добар режисер и актер не му требало да си го покажува своето лошо однесување макар и бил нешто изнервиранод предходни несогласувања со колегата па и под дејство на дрога како што пишуваат медиумите.

Сега Бјелогрлиќ заедно со Жељко Јоксимовиќ е актуелен со филмот за Тома Здравковиќ. Ќе има и серија.
Зошто да не го покажува своето лошо однесување, кога баш фино го тресна првиот пат? Наредните удари не му беа нешто чисти, ама што маана му најде на првиот?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.216
Поени од реакции
7.740
Зошто да не го покажува своето лошо однесување, кога баш фино го тресна првиот пат? Наредните удари не му беа нешто чисти, ама што маана му најде на првиот?
За боксови мавање сите знаеме дека може. Човечки да се разберат не може?
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.544
Поени од реакции
6.217
Некој добар линк/торент од втора сезона? На неколку српски линкови за филмови на кој ја гледам сцените се испомешани у пм.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.326
Поени од реакции
8.004
Некој добар линк/торент од втора сезона? На неколку српски линкови за филмови на кој ја гледам сцените се испомешани у пм.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom