Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
12 јануари 2009
Мислења
27
Поени од реакции
0
Има некој за ,,Оливер Твист,,-- Чарлс Дикенс. семинарска или нешто слично . ?PLS :s :(
 

igor108367

Dark Lord Sauron
Член од
25 јануари 2009
Мислења
2.516
Поени од реакции
113

DarthMakedon

Македонец
Член од
20 април 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
167
Некој да не има семинарска по Уставно право за Влада, Претседател, Уставен суд, Права и слободи или слично
или за Стварно право - нешто за ствари , имот и сл..

доколку даде некој фала :smir:
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
152
Поени од реакции
7
aman bre luge nikoj li nema za mojot problem "vrtlivo magnetno pole"
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ми треба итно, мислам по можност денес, покана на француски. Уствари најважни ми се одговорите на поканата (позитивен и негативен) секој одговор треба да биде од 30-50 зборови. Ако има некој нешто вакво нека се смилува.

Фала.
 

Mr.B.S

форумец
Член од
19 март 2009
Мислења
8
Поени од реакции
0
Економисти,ај мала помош, да не има некој семинарска по Економика на претпријатие на тема Влијание на локацијата врз резултатите на претпријатието? Ако не баш на таа тема тогаш нешто слично или материјали.... :helou:
 
Член од
8 мај 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
:helou:Ми треба струцен труд за статистика за регресија или анализа на варијанса.
И за Системи на плаќање на труд (по економика на претпријатие).

Фала
 
H

HITCH

Гостин
Некој да не има семинарска по старогрчки или историска граматика на старогрки јазик? тема било што:vozbud::vozbud:
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.303
Поени од реакции
1.775
ќе ве молам семинарска за предметот менаџмент на човечки ресурси за тема тимови и тимска работа, ако може на македонски однапред благодарам
 
Член од
9 мај 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
baram seminarska na tema:Indeks na realni plati; Komparacija pomegu ekonomski rast i ekonomski razvoj; Bilans na plakanje; Nacini za statisticko istrazuvanje.dokolku ima nekoj od ovie seminarski moze da napravime razmena.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
ЛоооЛ МИ ТРЕБА НЕКОЈ СОСТАВ ЗА ПЕЈСААЖ. . . ПЛС КОЈ ИМА НЕКА МИ ГО ДАДЕ! ИТНО!!!!!!!!
 

Мачката

Coca Cola Addict
Член од
6 август 2007
Мислења
581
Поени од реакции
6
Леле дечки, некој есеј или некој текст сличен на есеј за еднаквоста на правата, еднаквост меѓу мажите и жените... нешто такво, за утре ми е , ве молааам :) :) :) :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom