Секс школо

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
абе после седнав на столче и се замислив кога глеам се дигнал ... и се фрливме на работа ама во сред работа пак заебава :S нешто не е во ред тука ^^
Ха,ха...трема,стрес...или некој нерешен проблем шо те сече од корен:wink:
 
Член од
7 јуни 2009
Мислења
72
Поени од реакции
1
у право си не го чалкам сеа 1 недела.. ќе го оставам :)
 
Член од
4 март 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
Епа вака сеа: Имам неколку прашања зашто сум неискусен во сексуалниов живот (досега 2 пати сум имал секс со истава девојка) па ме интересираше следново: дали можи хименот да не е скинат и по 2 односи, првиот пат без кондом и вториот пат со кондом, а и незе и беше прв сексуален однос? Исто така таа доби менструација по 2 дена после првиот секс иако не беше времето за циклусот, па дали можи сепак да е бремена одкако добила менструација? :kesa:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Епа вака сеа: Имам неколку прашања зашто сум неискусен во сексуалниов живот (досега 2 пати сум имал секс со истава девојка) па ме интересираше следново: дали можи хименот да не е скинат и по 2 односи, првиот пат без кондом и вториот пат со кондом, а и незе и беше прв сексуален однос? Исто така таа доби менструација по 2 дена после првиот секс иако не беше времето за циклусот, па дали можи сепак да е бремена одкако добила менструација? :kesa:
Те лажела,била скината претходно,чим не си успеал да и го скинеш хименот на два пати.Избркај ја! :плачко:
 
Член од
4 март 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
Те лажела,била скината претходно,чим не си успеал да и го скинеш хименот на два пати.Избркај ја! :плачко:
Па ако си скини хименот мора да протечи крв така? А овде капка крв немаше... А дали е можно со рака да се скини хименот? Малце глупо прашањево ама јбг :kesa:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
А дали е можно со рака да се скини хименот? Малце глупо прашањево ама јбг :kesa:
Зависи колку ќе ја бутнеш раката.Ако ја бутнеш до зглоб може да се скини хименот, а помалце :nenene:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Па ако си скини хименот мора да протечи крв така? А овде капка крв немаше... А дали е можно со рака да се скини хименот? Малце глупо прашањево ама јбг :kesa:
Да,мора да протече крв! Значи лажела малата,сега џабе ти се раце и нозе и коњски да донесеш,кога веќе не е невина...:плачко:
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
Па ако си скини хименот мора да протечи крв така? А овде капка крв немаше... А дали е можно со рака да се скини хименот? Малце глупо прашањево ама јбг :kesa:
Не знам како си замислуваш дека тече крв, ама најчесто се дешава на девојката да и протече на гаќичките или кога се брише со хартија, па на хартијата да има крв.
Не очекувај фонтана со крв, или чаршавот извалкан или воопшто да ја видиш крвта.
Со рака не ти е паметно да ја скинеш.
Нејзе ја боли дур се онадите?
И не, не е трудна чим добила.
 
Член од
4 март 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
Да,мора да протече крв! Значи лажела малата,сега џабе ти се раце и нозе и коњски да донесеш,кога веќе не е невина...:плачко:
А можно е да не влегол доволно внатре за да ја скини? Ама мислам дека влезе и повеќе од доволно :) а и мислам дека негде имам читано дека некои припаднички на женскиот пол се раѓале без химен или така нешто беше... Не ми е за друго, не верувам дека ме лажи, ама сепак сакам да си бидам сигурен
 
Член од
9 март 2010
Мислења
6
Поени од реакции
0
Здраво,

Ајде и јас да се приклучам на форумов, досега само го читав ама прашањето ми се виде интересно ...
Може да се скине хименот со рака, не мора до зглоб само малце посилно со прстето и отиде ..... ова е од искуство J и не мора да значи дека била скината претходно ако нема крв, не секогаш има крв :smir:
 
Член од
4 март 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
Не знам како си замислуваш дека тече крв, ама најчесто се дешава на девојката да и протече на гаќичките или кога се брише со хартија, па на хартијата да има крв.
Не очекувај фонтана со крв, или чаршавот извалкан или воопшто да ја видиш крвта.
Со рака не ти е паметно да ја скинеш.
Нејзе ја боли дур се онадите?
И не, не е трудна чим добила.
Да да незе многу ја боли вториов пат морав порано да престанам оти многу ја болеше, а крв нигде ни капка ни јас видов, па ни таа видела
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
А можно е да не влегол доволно внатре за да ја скини? Ама мислам дека влезе и повеќе од доволно :) а и мислам дека негде имам читано дека некои припаднички на женскиот пол се раѓале без химен или така нешто беше... Не ми е за друго, не верувам дека ме лажи, ама сепак сакам да си бидам сигурен
Тоа е само за тешење.Така се тешат сите оние што не виделе крФ на прва вечер.Незнам размисли си добро,прашај наоколу,расчепкај фејсбук,мсн...некаде се крие вистината.
 
I

InF3cTeD

Гостин
или па по бивши нека расчепка да не случајно ја скинал некој претходно....се е можно :wink:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Е де! и да била со некој друг предходно големата работа. Дечко биди упорен еби уште може ќе видиш крв. Ако нема повторно значи скината била пред тоа.
 
Член од
4 март 2010
Мислења
10
Поени од реакции
0
Е де! и да била со некој друг предходно големата работа. Дечко биди упорен еби уште може ќе видиш крв. Ако нема повторно значи скината била пред тоа.
Ок сепак фала за утехата :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom