Секс школо

Член од
7 јуни 2009
Мислења
72
Поени од реакции
1
мислам дека се исплати да истрпиш болка кога ќе се скине, кога знаеш дека после 10x ќе имаш подобар филинг !
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.340
Поени од реакции
3.051
Има едно мало жиличе, баш кај шо се сврзиуе глаучката со стапот, е таа, ситна кожинка слеш ѓо жиличка.
 
A

ABV123

Гостин
Имам едно прашање незнам колку е за оваа тема, но бидејќи темата контрацепција е затворена се решив за овде.
Дали некој има знаење што може да се случи доколку одеднаш се земат 5 контрацептивни пилули?
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.297
Поени од реакции
57
Имам едно прашање незнам колку е за оваа тема, но бидејќи темата контрацепција е затворена се решив за овде.
Дали некој има знаење што може да се случи доколку одеднаш се земат 5 контрацептивни пилули?
Предозираност е тоа... Веднаш консултација со гинеколог... Под итно
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Имам едно прашање незнам колку е за оваа тема, но бидејќи темата контрацепција е затворена се решив за овде.
Дали некој има знаење што може да се случи доколку одеднаш се земат 5 контрацептивни пилули?
Woooow дечко шо и да се случило не е нормално да земе девоjката толку голема доза. Не прокрвави??? Оти колку шо сум упатена од две доага до крвавене а од 5 сигурно нешто посериозно. Веднаш обратете се до гинеколог. Поздрав
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.938
Имам едно прашање незнам колку е за оваа тема, но бидејќи темата контрацепција е затворена се решив за овде.
Дали некој има знаење што може да се случи доколку одеднаш се земат 5 контрацептивни пилули?
Ондак ќе останеш со едно мислење и офлајн :D

Еј озбилно тоа е сериозна работа, мораш да посетиш лекар.
 
Член од
7 јуни 2009
Мислења
72
Поени од реакции
1
хммм имам еден голем проблем, денеска тргна се ок ама нејќе да се дигне овој :S што е работата? запален сум, едвај чекам да дојде денот и тн. но еве сега нејќеше да се дигне. помагајте луѓе ќе го сечам!!! (му се десило ли на некој ова? )
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.938
хммм имам еден голем проблем, денеска тргна се ок ама нејќе да се дигне овој :S што е работата? запален сум, едвај чекам да дојде денот и тн. но еве сега нејќеше да се дигне. помагајте луѓе ќе го сечам!!! (му се десило ли на некој ова? )
Рестартирај, тргни кабел, пак укључи.

Озбилно не е ништо страшно се случува. Пробај со порнич и испитај пак :))
 
Член од
7 јуни 2009
Мислења
72
Поени од реакции
1
Рестартирај, тргни кабел, пак укључи.

Озбилно не е ништо страшно се случува. Пробај со порнич и испитај пак :))
абе после седнав на столче и се замислив кога глеам се дигнал ... и се фрливме на работа ама во сред работа пак заебава :S нешто не е во ред тука ^^
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
jas prv pat slusam vakvo nesto
da ne se diga
pa kaj mene na sekoj polovina cas se diga:vozbud:
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.072
Поени од реакции
9.675
абе има нешо :0 јас голем,силен,активен .. он мене ке ме дупи цц :) мора да најдам решение
ke pomine be ...maz si ili sto si....moze premnogu umoren e...nemoj mnogu akivni da bidete ...a ti gochka vijagra da ne zemas???
 
S

smart ass

Гостин
абе после седнав на столче и се замислив кога глеам се дигнал ... и се фрливме на работа ама во сред работа пак заебава :S нешто не е во ред тука ^^
Точно.

НЕМОЈ на СРЕД работа да мислиш Кладилница на Головите на пандев или Роналдо......сега ти даваш голови,прати ја играта и играј:)

jas prv pat slusam vakvo nesto
da ne se diga
pa kaj mene na sekoj polovina cas se diga:vozbud:
Или пубертет....ако не е тоа тогаш е дарба...ама и проклетство.

Има случаи каде клетките на долнио мозок се преемногу осетливи и посебно на физички стимулации.
 

kam

kamikaza
Член од
16 април 2009
Мислења
62
Поени од реакции
4
хммм имам еден голем проблем, денеска тргна се ок ама нејќе да се дигне овој :S што е работата? запален сум, едвај чекам да дојде денот и тн. но еве сега нејќеше да се дигне. помагајте луѓе ќе го сечам!!! (му се десило ли на некој ова? )

Батка ништо страшно че почекаш некој ден и немој многу да :drk:односно ич, никако, зеро! Ќе го остајш да олади и по некој ден или недела пак ќе пробаш и да не мислиш на ништо друго туку само на тоа што работиш. Ако пак се деси ова еееееееее тогаш:kesa:.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom