Секс школо

BeatMaster

The Rising of The Neofit
Член од
22 септември 2009
Мислења
51
Поени од реакции
5
Овие 8 сантима од Медицински аспект е сигурно или ????
Види сеа, не знам дали е сигурно или не. Така читав. Јас не го знаев ова, и да - не мерев кога правев деца :vozbud::pos2::pos2: колку сантима сум свршил у пи*ка.
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Види сеа, не знам дали е сигурно или не. Така читав. Јас не го знаев ова, и да - не мерев кога правев деца :vozbud::pos2::pos2: колку сантима сум свршил у пи*ка.


E тоа де тоа, и сакав да го кажам!:toe:

А и не мора да значи дека и одзгора ако и свршиш нема ништо да се деси!

Затоа најубаво, по на странка малку!:toe::kesa::pos2:
 

BeatMaster

The Rising of The Neofit
Член од
22 септември 2009
Мислења
51
Поени од реакции
5
E тоа де тоа, и сакав да го кажам!:toe:

А и не мора да значи дека и одзгора ако и свршиш нема ништо да се деси!

Затоа најубаво, по на странка малку!:toe::kesa::pos2:
Ако така мислиш, така прави. Јас знам дека ако одозгора свршиш не е можно да се случи. Ај посочи ми пример кај што се случило тоа. Јас не знам за ова, освен ако претходно нема вградено вакум систем во пи*ката :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ако така мислиш, така прави. Јас знам дека ако одозгора свршиш не е можно да се случи. Ај посочи ми пример кај што се случило тоа. Јас не знам за ова, освен ако претходно нема вградено вакум систем во пи*ката :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:


Не бе каков вакум!
Има фи10, на струење на воздухот работи!:toe:

Да н ти објаснувам по сликовито!:kesa::pos2:
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
дали е можно за време на вториот пат пенисот сам да испушти сперма (останата од првиот пат) пред да свршит? ...не го “туриф’ внатре само сакам да сум сигурен дали К***ф ме имат изневероно ? (првиот пат работеф со кондом,а фториот го истадоф надовр)...во ис4екување на одговор и менструација...:smir:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
дали е можно за време на вториот пат пенисот сам да испушти сперма (останата од првиот пат) пред да свршит? ...не го “туриф’ внатре само сакам да сум сигурен дали К***ф ме имат изневероно ? (првиот пат работеф со кондом,а фториот го истадоф надовр)...во ис4екување на одговор и менструација...:smir:
Секако , цело време се лачи сперма и пред да свршиш , попатна семена течност се нарекува... Доколку не беше така ќе немаше потреба од кондоми :).
 
Член од
11 јуни 2008
Мислења
217
Поени од реакции
11
требит да добиет денојве ама мислам дека не и е редовна имат то некое значење ?не се разбирам мн мн во тие работии..
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
дали е можно за време на вториот пат пенисот сам да испушти сперма (останата од првиот пат) пред да свршит? ...не го “туриф’ внатре само сакам да сум сигурен дали К***ф ме имат изневероно ? (првиот пат работеф со кондом,а фториот го истадоф надовр)...во ис4екување на одговор и менструација...:smir:
Не се секирај ке и дојде:smir:,така не се останува бремена...
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
дали е можно за време на вториот пат пенисот сам да испушти сперма (останата од првиот пат) пред да свршит? ...не го “туриф’ внатре само сакам да сум сигурен дали К***ф ме имат изневероно ? (првиот пат работеф со кондом,а фториот го истадоф надовр)...во ис4екување на одговор и менструација...:smir:
Секако , цело време се лачи сперма и пред да свршиш , попатна семена течност се нарекува... Доколку не беше така ќе немаше потреба од кондоми :).

До сеа така да стануваа бремени, Македонија и Индија ке ја минеше!:toe:

Не му се секирај, тие шанси се скоро никакви!:smir:
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
До сеа така да стануваа бремени, Македонија и Индија ке ја минеше!:toe:

Не му се секирај, тие шанси се скоро никакви!:smir:
А која е тогаш функцијата на кондомот ? Можеме ако е затоа без кондом и само свршувањето надвор од „работниот простор“ и woahla.
Од предсемената течност може да се забремени а покрај тоа може и да се пренесат различни полови зарази.
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
А која е тогаш функцијата на кондомот ? Можеме ако е затоа без кондом и само свршувањето надвор од „работниот простор“ и woahla.
Од предсемената течност може да се забремени а покрај тоа може и да се пренесат различни полови зарази.
МОЖЕ,ама шансите се никакви и еднакви на нула.
Кондомот пред се штити од бременост,да,и заштита од полови болести,секако.
Ама не секој може `на време` да излезе од `работниот простор`
 

Kajgana Shop

На врв Bottom