Секс школо

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
Ако не дава ќе и правам „Rape“. Опуштено моме, а фаќаш за гради не реагира, за газ... и сл... финтата е шо е 4 год поголема од мене :pipi:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.204
Поени од реакции
34.441
Се молат 14-годишници да не делат совети за секс.

Може да продолжите со темата.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
кај една комшика ми се топчињата за тенис, да оам да ги зеам, шо да праам, да а обработам ? п.с. 4 год е поголема од мене, ама онака опуштено моме е... само не знам шо да праам :smir:
Ако ме послушаш мене оди кај комшиката,земи ги топчињата и играј тенис,мал си уште за некои работи... :kesa:
 

МнмлЧупе

Форум зависник
Член од
9 јуни 2009
Мислења
92
Поени од реакции
6
Ако ме послушаш мене оди кај комшиката,земи ги топчињата и играј тенис,мал си уште за некои работи... :kesa:
Те поддржвам :) плус ко прашва ваму шо да прај стварно е мал :) без навреда :smir:
 

Mangavadu

пролетер
Член од
23 март 2009
Мислења
695
Поени од реакции
42
кај една комшика ми се топчињата за тенис, да оам да ги зеам, шо да праам, да а обработам ? п.с. 4 год е поголема од мене, ама онака опуштено моме е... само не знам шо да праам :smir:
Остај ги овие што те плашат. Ќе си отидеш таму, ама без кондом, дадичката ако е опуштена може да те погали, а и ти ќе си ја погалиш неа.

Па за едно 2-3 години коа ќе си најдеш моме, ќе си го направите меракот.
 

МнмлЧупе

Форум зависник
Член од
9 јуни 2009
Мислења
92
Поени од реакции
6
Може да играат ПОКЕМОН или НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ а може и некоја видео игра,WoW,DOTA...
Абе мааали се бе нека живеат живот таму, деца нека играт куку, бркајнца, лепчиња итн... :) шо ќе се прат пред време големи :):pipi:

Остај ги овие што те плашат. Ќе си отидеш таму, ама без кондом, дадичката ако е опуштена може да те погали, а и ти ќе си ја погалиш неа.

Па за едно 2-3 години коа ќе си најдеш моме, ќе си го направите меракот.
Ех сеа галење, ако е 19 годишна не ќе бара галење :)
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.278
Поени од реакции
1.577
Абе како мали 15 години мал па тогаш почињаат секс жирките на тие години не е мал арно си знае детето
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
212
Поени од реакции
12
кај една комшика ми се топчињата за тенис, да оам да ги зеам, шо да праам, да а обработам ? п.с. 4 год е поголема од мене, ама онака опуштено моме е... само не знам шо да праам :smir:
Да не ти е страв од корпа?
Ич да не мислиш ,барај и!!!
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
790
Ако не дава ќе и правам „Rape“. Опуштено моме, а фаќаш за гради не реагира, за газ... и сл... финтата е шо е 4 год поголема од мене :pipi:
Kaj живееше ти? поточно, кај живее комшика ти?
 
Член од
14 април 2009
Мислења
15
Поени од реакции
1
Едно проблемче..кога почнува да боли при прв сексуален однос? при самиот почеток на пенетрацијата или кога ќе почне дефлорацијата?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
lugeee kazete kako da napravam test za bremenost ?/:vozbud:
Ќе одиш во аптека, ќе побараш тест за бременост и потоа ќе постапуваш според упатството внатре. Препорачиво е од сабајле да го правиш, затоа што најточни резултати дава.
 
Член од
21 март 2009
Мислења
166
Поени од реакции
2
Ќе одиш во аптека, ќе побараш тест за бременост и потоа ќе постапуваш според упатството внатре. Препорачиво е од сабајле да го правиш, затоа што најточни резултати дава.
znaci odis tamu si baras i oni ti davaat odma od prilika kolku cini ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom