Секс школо

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
лелел луге фала ви најмн и вака усте едно рпашање она треба утре да добие така несо требаше денес али несо малце бесе скоро и4 не се приметуваше сега утре ако добие сиг нема нисо или треба да се чека другиот месец
Не е ништо страшно и ако не добие дента, циклусот не е секогаш точен. Ако не добие во наредните 7-8 дена (под услов да не пиела лекарства, анти беби пилули), е тогаш ќе треба да се загрижиш.

И друг пат повеќе да се информираш пред вакви сериозни работи, не да чекаш од форум да ти кажуваат, во смисол после свадба тапани.
 

creator_92

haker4e
Член од
16 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
3
ок фала мн луге значи сега ако добие деновиве дека треба да добие нема нишо така?фалаа
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.278
Поени од реакции
1.577
ок фала мн луге значи сега ако добие деновиве дека треба да добие нема нишо така?фалаа
абе што си се уплашил толку што ја мислиш толку ??? еба ли ? еба арно ли ти е сеа, арно ти е што уште замараш не ми е јасно
 

creator_92

haker4e
Член од
16 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
3
абе недај бозе несо да биде таткои ке ме исели од дома еве сега несо на мсн ми вика дека стомакот и се надул али незнае ни она длаи од страв или ....несо друго
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
абе недај бозе несо да биде таткои ке ме исели од дома еве сега несо на мсн ми вика дека стомакот и се надул али незнае ни она длаи од страв или ....несо друго
Џиз`с!:nesvest:
Пиела Пепси, па и` се подул ебаго. Така расте стомак ако е трудна... аман!
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
абе недај бозе несо да биде таткои ке ме исели од дома еве сега несо на мсн ми вика дека стомакот и се надул али незнае ни она длаи од страв или ....несо друго
Ајде сине спремај мекици и шеќер:)
Ако е машко нек ти се вика Гоце ко мене, а ако е женско ќе најдеме некое име. Ајде аирлија нека е за многу години, да е живо и здраво детето. На свадба да не ви играме за да не ви прајме трошок туку само по една слика ако може со зетот и невестата тамам
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Не се преценувај па и ти. Не си толку моќен бебето за 1 недела да ти порасне. Првин треба да се информираш па после да делуваш. Се гледа дека треба да се внесе сексуално образование во школиве.
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.278
Поени од реакции
1.577
абе недај бозе несо да биде таткои ке ме исели од дома еве сега несо на мсн ми вика дека стомакот и се надул али незнае ни она длаи од страв или ....несо друго
Дај ми ја на мсн ја да ја прашам неш,

Абе ајде батали не мисли на тоа и се подул стомакот и трудна е, поминале 2 саати нема логика и симптоми толку бргу не се јавуваат.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
абе недај бозе несо да биде таткои ке ме исели од дома еве сега несо на мсн ми вика дека стомакот и се надул али незнае ни она длаи од страв или ....несо друго
:nesvest:

Па треба да добие нели, фала богу дека ќе и биде надуен стомакот.
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
Темава е закон еј, ја немав отворено долго време, ама денес колку ме изнасмеа... па подобра е и од црн хумор. Преместувајте ја одма во хумор тука не и е местото.
creator_92 после ебе*е нема каење, ќе си го лулкаш, ке му викаш беби буби кажи татооооооо, кажи мамааааа :) за таткото на девојкати да не се секираш. нема да те исели од дома. ке ти ја прати девојкати кај тебе... за стално :)
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.614
Поени од реакции
33.977
After all, нема ништо лошо во мало сwатко детенце. :pipi:
 
Член од
30 декември 2008
Мислења
212
Поени од реакции
12
Се зезаме ама знам како му е на човеков,понекад со недели сум чекал да добие девојка...како лото да сум добил е чувството кога ке ти јави дека добила .:vozbud:
Батка така се станува еб.ч:sekss:
 

creator_92

haker4e
Член од
16 јануари 2009
Мислења
188
Поени од реакции
3
хехе дај боже јас да добијам 7мица п а сите ке ве частам
 

HEATHY

BARCA!
Член од
21 јуни 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
154
кај една комшика ми се топчињата за тенис, да оам да ги зеам, шо да праам, да а обработам ? п.с. 4 год е поголема од мене, ама онака опуштено моме е... само не знам шо да праам :smir:
 

МнмлЧупе

Форум зависник
Член од
9 јуни 2009
Мислења
92
Поени од реакции
6
кај една комшика ми се топчињата за тенис, да оам да ги зеам, шо да праам, да а обработам ? п.с. 4 год е поголема од мене, ама онака опуштено моме е... само не знам шо да праам :smir:
Хахааа :) искрено мн глупо прашање ама ај ќе ти кажам :pipi: зш мислиш дека ќе ти дај? :) Ако ти дај и ако се решиш на то земи си Durex или Trojan - антивирус :pos: зш ако е шарена не ти е мн сигурно без кондом... Ако стварно ти прај ќеф... до ит. :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom