Секс школо

Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
хаха добра работа ама нејкам да се тровам !
Па ко ќе имаш редовен секс ќе си поиздржлив :smir:

For_My_Love_o-0 напиша:
ама вака се е ок партнер атмосфера и се друго али после 1 во свршување и толку не се дига :D !!!......:toe:
omg ... can't help you :S
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
се знае што повеќе секс толку повеке можеш да теркаш а веруј му тоа би ја израдувало твојата партнерка:):) зашто женските и онака по природа им треба повеке обработка :):):):) па уште и ако се повтори пак и пак.....
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Еј незнам.. Претпоставувам у аптека има ама.. Ипак некој од овие појше што се разбира нека каже
Едит -
Чеј бе брат 16 имаш? Абе па и ти па рано ти е уште толку да се навежбуеш.. А ја онака ја спомнав вијаграта.. Некоја чашка вино и терај.. Боље така. Па и овие што напраја секој ден.. Не бре секој ден.. али коа ке има.. Лупни нешто така и цепај..
 

For_My_Love_o-0

...Morsko Prase...
Член од
25 мај 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
Еј незнам.. Претпоставувам у аптека има ама.. Ипак некој од овие појше што се разбира нека каже

Ајде ке чекам некој да каже дека може да се набави и дали стварно има ефект.... !
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Значи за по долг секс.... треба што повеке да се има секс .... ок важи од сеа секој ден :tapp: !!

оф ллеелеле си имаш ти проблем бе :wink: не реков буквално малце сваќај :wink:

али нормлно што повеќе дека е подолго и сексот е подобар :helou:
 

For_My_Love_o-0

...Morsko Prase...
Член од
25 мај 2007
Мислења
80
Поени од реакции
0
И уште нешто да не отварам нова тема да ја искористам ваа кажете ми како свршува женското и што треба да се направи да сврши и дали воопшто свршуват ко машките ...
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Абе златен, тебе стварно ти треба совет или само прашуваш за да не ќутиш кога правите “срамотни“ муабети со другарчињата пред зграда?

Ако не, соберете се кај некој дома кога нема да бидат неговите дома и пуштете си “оноа срамотноно после 12 шо го даваат на телевизија“.
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
женските во принцип свршуват за подолгио време и им е потребно повеке предигра внимание но и не мора секогаш да значи ако е помала и понеискусна е ова што го пишав а ако не обратното:):):)
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
фати си некоја постара (послободна )девојка и се ке се смени :):):)
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Убаво ти кажа Мистичен. Имаш 16 години. Некои и по десетина годии постари од тебе не ебат толку. Чувај си го тоа што го имаш.:smir:
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Dejane... ti li bese toj sto ja otvori temata vo zdravje " kako mozat da ti porasnat gradite " i prasuvase kako da go primenies toa na devojka ti? =))

Sepak... Voobicaeno e prviot sex da krae kratko. Kolku kratko e kaj sekogo individualno, zavisi od mnogu faktori na primer vozbudenosta. Probaj da koristis kondom, a koga imat seks probaj da mislis na nesto sosem treto, toa bi trebalo da koristi.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Темава заминала во аут од отварање до сега,затоа ќе иде малку под клуч.
Подобро решение,споена е со секс школо,овде прашувај се што ти треба.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom