Секс на плажа

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
52
Не сум имала. Сигурно е убаво и романтично. Сјајот на месечината, звукот на пенливи бранови, песок залепен за нашите тела...мх...убавини
Би било навистина убаво,голема желба ми е.:wub:
А во кајче може? :pos2: па сепак е на плажа..:toe:

Секс од д бич?? Интересно звучи онака филмски романтично...мхмх:back:
кој знае какво е убаво... шо знам... мислам дека убаво би било... it's my wish... :)
bi sakala da probam.........sigurno ke bide....mmmmmmmmmm
Уште некој друг заинтересиран? Ајде дури сум расположен... :majmun:
Шала на страна, сум пробал саде еднаш, и.... маме му ебам, имам уште лузна на ногава, не су сетил дека имало скршено пиво у близина и башка нечиста вода и сол, иии у курац.... ми се заебаа последните два дена тогаш од одморот!:vozbud:
 

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
Уште некој друг заинтересиран? Ајде дури сум расположен... :majmun:
Шала на страна, сум пробал саде еднаш, и.... маме му ебам, имам уште лузна на ногава, не су сетил дека имало скршено пиво у близина и башка нечиста вода и сол, иии у курац.... ми се заебаа последните два дена тогаш од одморот!:vozbud:
:pos2::pos2: :pos2: хахаха шала на страна зеабанција е у питање!

иначе сексот на плажа е најСЕКС! па ако е во утринските часови е НАЈНАЈСЕКС
 

Alien®

Finally founded...in love...
Член од
3 февруари 2008
Мислења
162
Поени од реакции
5
До сега не ми се укажала шанса, али ако ми се укаже нормално дека би имал :sekss:
 
U

UnholY

Гостин
Па имам желба за тоа, пошто знам дека она има... и тоа поголема од мене кога е во прашање секс на плажа :)
Па се надевам дека летово ќе го оствариме тоа.... нели фациче?:vozbud:
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
2 незаборавни прекрасни моменти, нема ништо поубаво од секс на плажа особено навечер, поромантично е и нормално да се има ќебе или нешто слично, иначе не е згодно од камењата. :kesa:
 
M

MIL

Гостин
Sum nemal a mnogu sakam da imam si zamisliv veke jas i devojka mi na plaza gusnati,pod nas kebence edno...pesok,zvezdi,zvukot na branovite od moreto i nasite vozdishki lele meraci :kesa: AJDE NEKA IDE LETOTO SPREMNI SMEEE :vozbud:
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Сум имал, и убаво е. :) Особено кога ќе почне да се зазорува и Швеѓани ќе почнат да те поздравуваат и дофрлаат. :tv:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
сум немала а сакам да имам доста интересно и привлечно ми звучи :kesa:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Јако јако, мора секој да проба само не тука на нашите плажи во Македонија не се баш романтични, јас имаше во Турција на Кустур бич во Кушадаси ах ах шума има до плажата леле мераци на зајдисонце :love:
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
577
Поени од реакции
179
не сум имал..али сакам да имам..и се надевам дека наскоро и тоа ќе биде...:D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom