Секс на плажа

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
На плажа, во кајче, во вода....а да и на тие стражарските куќички поставени високо горе, на полна месечина и да....баш ме заболе дали и „ко то тамо пева, овај гледа„ :tv:
 

jkd

one name one country united macedonia
Член од
13 септември 2007
Мислења
1.261
Поени од реакции
27
...sum...ama nekako ne mi e bash mesto za tamu...nemoze chovek da se opushti asalno...moz da naleta neshto nenajaveno...:pos2:
Druze koj gi trkala drugite glej ti kef na takvoto da si naprais a za drugite what ever i vaka i taka ke im ostane samo zborenjeto,a sea za mene da i mislam deka e jak filing posebno na polna mesecina
 
Член од
6 април 2006
Мислења
87
Поени од реакции
0
Druze koj gi trkala drugite glej ti kef na takvoto da si naprais a za drugite what ever i vaka i taka ke im ostane samo zborenjeto,a sea za mene da i mislam deka e jak filing posebno na polna mesecina

Taka e , se slagam. Ednas koga se sluci na Jadran na ostrov, na sred rabota:sekss: pominuva malo brodce so turisti, sum dobil aplauz na otvorena scena.:aplauz::aplauz::aplauz:
 

Sebastian

Too weird to live, too rare to die
Член од
26 јануари 2007
Мислења
606
Поени од реакции
9
Првиот секс у животот ми беше на плажа на Јадранско Море. „That day I will always remember“ - што би рекол... Абе од кој беше песнава?
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Би било ѕанимливо ова еј :vozbud: ќе го ставам во агендата Лето 2008
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Не сум имала. Сигурно е убаво и романтично. Сјајот на месечината, звукот на пенливи бранови, песок залепен за нашите тела...мх...убавини
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
А во кајче може? :pos2: па сепак е на плажа..:toe:

Секс од д бич?? Интересно звучи онака филмски романтично...мхмх:back:
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
А бе интересно е ама обавезно да си носите ќебе зошто со крпа нема да биде се како што треба. Има шанса да ви се наполнат половите органи со песок и ете ти беља! Ова од искуство ви го кажувам. Или пак треба да бирате плажа со камемчиња ама не е многу убодно. На песок ти јак филингот!
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
кој знае какво е убаво... шо знам... мислам дека убаво би било... it's my wish... :)
 

oBi_VaN

Is the man!
Член од
11 ноември 2007
Мислења
756
Поени од реакции
21
u voda sum naprail, ama na plaza ne sum stignal seuste... a i ja ke go stavam vo agendata za 2008..... zdravje boze........ :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom