Секогаш доцните или...?

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
Јас не каснам ама еден другар леле мајко му немат равен во каснење типов стандарт по пола сат го немат а ко ќе е за пиење 15 минути порано идат
 
N

NeMiRnA

Гостин
Mrazam kasnenje,nesakam da mi kasnat i ne kasnam,premnogu retko mi se slucuva da kasnam i toa kasnenje od po 2 do 5 min.Mnogu mi e bez vrska i neodgovorno ili koga ke kazat zenskoto treba da kasni koga iskaca so masko gluposti zivi,sekogas na vreme najposteno nikoj go nema celo vreme na svetot za da ceka nekogo,toa nerviraaa!
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Никогаш не каснам. Порано 5 мин доаѓам.
 

BAMARGERA

~Blaugrana~
Член од
18 декември 2005
Мислења
875
Поени од реакции
3
najcesto doagjam porano i cekam taka zhivcano....inaku varjda mi se desilo da kasnam i jas. CHOEK SUM I JA :)
 

TWEETY***

Мy life..my rules..any questions?
Член од
18 февруари 2006
Мислења
2.041
Поени од реакции
66
Se trudam da ne kasnam i mnogu ama epten mnogu retko kasna i koga kasnam sigurno imam dobra pricina za toa.Mrazam koga cekam nekogo pa zatoa i jas se trudam mene da ne me cekaat.
 

Dragana <><

Daydreamer
Член од
18 јуни 2006
Мислења
1.130
Поени од реакции
8
Многу каснам, ама никогаш намерно. Стално ке ми искочи нешто и каснам 15-20 минути. Сите веќе се навикнаа на моето каснење. Ама многу се нервирам кога каснам пола саат и после треба да чекам уште 15 минути.:sakas_ust
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
каснам да каснам за се, ама многу со нетрпение го чекам постот на дивнето на оваа тема :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
Pa pretendiram da bidam tocna posto znam kolku grdo e da cekas (nesto sato mnogu mrazam). Mise desava ponekogas da zakasnam ali samo koga sum "bez vreme".
 

MoNa`

Do you believe in perfection ?
Член од
18 април 2006
Мислења
1.702
Поени од реакции
6
Не каснам по обичај,ама како што рече еци и јас исто со нетов,МСН-от и компјутерот никако да стигнам навреме така да бојфрендот секогаш ме чека барем по 5-6 мин.А инаку не ми е навика да каснам,и не сакам некој да касни кога се чекаме сакам да биде точен .
 

CraZy`g|rL

The Little Princess
Член од
10 август 2006
Мислења
12
Поени од реакции
0
Abe jas sum malce churuk...mrazam da mi kasnat (mn se nerfiram ako chekam nekoj ili neshto)...a samata kasnam ne malce tuku malce otpojke (sho znachi deka jas mn retko mozam da chekam nekoj)...to mi stana navika i sekogash me chekat...nekogash si mislam "eee denes nema da zakasnam"...ama ke se zasednam na mIRC ili na msn so nekoj i dzabe e se...to e...sry na site sho mu kasnam :P
 

RealenTipac

Доста Филозофии и Фантазии
Член од
8 август 2006
Мислења
23
Поени од реакции
0
Секогаш доаѓам порано едно 10 минути од тоа време што е предвидено али отставувам само 10 минути (јас сум 10 минути порано-може да касниш 10 минути) али после 20 минути чекање ме фаќа нервоза и си заминувам па ако сака и светот нека пропадне така да после 10 минути од договореното никого не чекам!
Си се договорил тогаш-Биди точен тогаш
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
kasnam nemozam da kazam deka ne i toa kasnam po 20 min ili pola saat.no se trudam da dojdam na vreme i sekogas kasnam poradi nekoja dobra pricina.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
секогаш доаѓав порано 5 до 10 минути, ама во последно време каснам постојано
 

Kajgana Shop

На врв Bottom