Сакате ли да го снема Фејсбукот?

Дали сакате да го снема фејсбукот?


  • Вкупно гласачи
    192
Член од
27 април 2011
Мислења
2.308
Поени од реакции
3.064
Уопште не се замарам , ја мојот си го избришав пред неколку месеци пошто ми дое преку кур целата таа работа.
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.896
Поени од реакции
717
Зашто да го снема бе,ако не ви се седи немојте да седите упалени на него као демек некој ве тера тоа да го правите.Има луѓе што стварно им врши некоја работа...ако толку ви пречи земете го примерот на Мезнаеш™ погоре...
 

Cheross

COOL BOY
Член од
27 август 2011
Мислења
548
Поени од реакции
381
Нема потреба да го снема на фејсот,едноставно нема да го користиш и крај.
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.478
Ти текнува на изјавата на на Зукемберг кога искочи фејсбук "Facebook is the new MySpace"? :) Сеа со Google+ баш ќе ги снема ко MySpace. :D
Имам и гугл+ и фејс,така да сеедно ми е каква судбината на фејсот ќе биде.А верувам дека така мисли и Цукерберг-и да пропадне фејс ќе си се бања во базен пари до крајот на животот.
 
П

Паган-др

Гостин
Имам и гугл+ и фејс,така да сеедно ми е каква судбината на фејсот ќе биде.А верувам дека така мисли и Цукерберг-и да пропадне фејс ќе си се бања во базен пари до крајот на животот.
You go girl. :)
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Смета ми многу деца го поминуваат денот на facebook со часови ама како и да е, си го избришав профилот пред една недела, ама сега уште малку и ќе си правам профил и на Google+ кога нема да ме мрзи.
 

BakoMevmedoski

Немирен
Член од
30 септември 2009
Мислења
525
Поени од реакции
55
Да беше Рамкоски главен на Фејсбук, Одавно ке немаше Фејсбук. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom