СУГС Јосип Броз -Тито

Член од
21 август 2011
Мислења
8
Поени од реакции
0
Ај некој нека ми каже нешто за Јосип - англиски. Он ни е сега зашо Маја си отиде...
 

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Таа е,во прва ја фатив само во прво полугодие или тромесечие не се сеќавам.Не беше нешто строга али кај многу има оставено лош впечаток.Многу лошо испрашува знам само.Т
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
Маја ти е многу ненормална жена испрашува ептен ретардирано.Скоро никој не слуша на час,така да пазете се...
BTW,Школскиов весник е треба да излезе идната недела(официјално,изгледа со Панче Кралев ќе го промовираме),па ај викам ај да видам што мислите вие(членовите на форумов).Сите идеи се добродојдени.
jbtnews.weebly.com
 

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Јосип ти е најголемиот ѕвер од цело школо, значи нема подобар професор само слушај рок музика или имај познавање од мотори кај него има 4 минимум.Немоеш да го утнеш, доаѓа со чопер.го паркираше порано одма до школо сеа го неам видено одамна.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
1.334
Поени од реакции
504
Josip jas licno go znam i super e tipot, pofer zdravje jas sum malku od "postarite" generacii 95/96 i valjda mnogu e promeneto dosega.ne sum bil tamu moze edno dobri 10 godini.
Najlosa od moe vreme bese kalajgjikata(hemija) a be katilj zena, se onesevestuvaa deca na tabla, ali generalno top bea site, posebno klasnata moja(OGROMEN POZDRAV) elena po latinski (jas bev jazicna) ruza matematika togas dojde bese nova i izgleda mutavo ali e fer zena u sekoj slucaj, tome logika bese eden frik koga go lapase penkaloto vo usta i so toa negovoto te/ne te boze hahahah , generalno super skolo i sekogas ke mi ostane vo srcevo.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Josip jas licno go znam i super e tipot, pofer zdravje jas sum malku od "postarite" generacii 95/96 i valjda mnogu e promeneto dosega.ne sum bil tamu moze edno dobri 10 godini.
Najlosa od moe vreme bese kalajgjikata(hemija) a be katilj zena, se onesevestuvaa deca na tabla, ali generalno top bea site, posebno klasnata moja(OGROMEN POZDRAV) elena po latinski (jas bev jazicna) ruza matematika togas dojde bese nova i izgleda mutavo ali e fer zena u sekoj slucaj, tome logika bese eden frik koga go lapase penkaloto vo usta i so toa negovoto te/ne te boze hahahah , generalno super skolo i sekogas ke mi ostane vo srcevo.
Отиде Чyшкова во пензија уште пред 3 години, ми предаваше мене само една година. Пиздеше коа ќе и го спомневме Боки 13 :D
 
Член од
22 април 2005
Мислења
1.334
Поени од реакции
504
Cuskova e tip na zena koja ke ja sakas i kako majka i kako komsika i kako obicna poznanicka na ulica:)) a kalajgjieva ziva li e:)))?
 
Член од
24 декември 2011
Мислења
25
Поени од реакции
1
да не знае некој што предава такис освен мир и толеранција?:)
 
Член од
16 јануари 2009
Мислења
2.731
Поени од реакции
1.063
a koi profesori predavaat vo opstestven smer otprilika?
Кој општествен а или б?
Зашто во а имаш вовед во право,латински итн.,а во б имаш етика,педагогија :)
За б можам сите да ти ги пишам зашто мене ми предаваат,за а само тие вовед во право и латински не ги знам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom