СП Хрватска 2009 Македонија - Полска

Статус
Затворена за нови мислења.
В

Вори

Гостин
Све против нас бе леле.И делегати и судии и све.И на крај им покажавме која е МАКЕДОНИЈА!!!
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Неможе со Македонецот никој бе :nenene:...ајде Руси уште вас да ве плеснеме па идеме даље :eek:lee: Македонија,Македонија,Македонија!!!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
:oeoeoe: Браво прекрасна игра и посветеност душата си ја оставија на терените за Македонија. Иако судииве по втор пат сакаа да не ебат у гз пак тепавме.
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
Јако Јако Јако....ретко добар ракомет...Со High level на адерналин
 
Член од
30 октомври 2008
Мислења
1.046
Поени од реакции
35
sudiive 4e ne usnishteja .bravoooooooo makedonijaaaaaa angelov alal da mu e :oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe::oeoeoe:
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.736
Поени од реакции
5.419
јееееееееееееееееееееееееее :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: ДИВИ ДИВИ КИРЕ КИРЕ
е тек сеа ми е криво уште повеќе зашто изгубивме од ТУНИС :(
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Секоја чест.

Срце оставија на терен... со ваквата игра и со овој резултат се искупија за поразот од Тунис а богами и многу повеќе. Ако се игра вака во секој дуел, ќе целиме високо. Сигурен сум дека сите Македонци во овој момент ја чувствуваат истата еуфорија и истата гордост како мене. Немам што да анализирам во врска со натпреварот, со минорни грешки... беа блиску до перфекција. Браво!
 
А

Ајсшутер

Гостин
Сисајте Полскааааааааааааа :tapp:
Кире Лазаров !!!!!!!!!!!!!! Кире Лазаров !!!!!!!!!!!!

Браво за сите немам зборовови посебно за Алушевски,Кире и Наумче :vozbud:
 

Сапун

. . .
Член од
10 јули 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
4
КАКОООО НЕ ГИ ПОБЕДИВМЕ ТУНИС БЕЕЕЕЕЕ СЕГА СИГУРНИ ЌЕ БЕВМЕ АМА АКО НЕ СЕ ДАВАМЕ УТРЕ ЌЕ ЈА ГАЗИМЕ НА ГЕРМАНИЈА„!!!!
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
тоооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооо
не само што тепавме ама и ги пониживме светските вице прваци.
леле кире што му направи на 'најдобриот' голман до сега....го понижи уште на почеток и топка не фати после тоа :pos2: браво момци бравооооо само така да се продолжи!
утре да се одморат, и после на ред е светскиот шампион да падне на колена:vozbud::vozbud::vozbud:
 
G

grande-juve

Гостин
следни на дневен ред русите и германците

браво МАКЕДОНСКИ ХЕРОИ
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom