СЕ ЕБЕВ! :)

Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Ја па мислев ти си се тркалал вчера. :pos:
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Macedalien напиша:
Ја па мислев ти си се тркалал вчера. :pos:
Се тркалав ама не со некоја од форумов...:baeh: .....а баш би сакал да се тркалам со едно преубавко господично....:sekss: :pusk: :sekss: :hump: :love1: мх мх хм што би и напраил !:zlo:
 
Член од
30 јануари 2006
Мислења
137
Поени од реакции
0
Ebav, ebam i ke ebam ama se se pogoduvat nekoi ubavi picki ne da se falam oti se nogo ama veke mi e skisnato se se isti. Se mladi putki. A sea, sakam da imam eden dobar sex so nekoja postara zena od 30 do 40 godini, ama so dobra gradba na teloto po moznost so golemi zizgi....:pos2:Ako mi najdete nekoja vakva posle toa, ako sum zadovolen ke vi raskazam tuka se do detal. :sekss: jeee :)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
30 мислења во канта. Ако не ви е мака џабе да пишувате, продолжете.
 
Член од
7 април 2006
Мислења
381
Поени од реакции
5
Ја не легнав нишо вчера...ама добив БЛОУ ЏОБ,или на нашки свирка ми го правија(извинувам се шо сум вака вулгарен) :) ја да си кажам,или оваа тема не е за тоа???
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Утрово рано, еден вид на продолжување на синоќешниот убав момент. Ама утрово вистински, уште не отворени очи... Тоа е убавината да ви преспие девојката дома... мхм... :)
 
Член од
21 август 2006
Мислења
8
Поени од реакции
0
Јас лично не сум многу по ебавањево али обожавам добра масажа после ебавање (а може и масажа место ебавање:))
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Вчера вечер ебев ама не ми се огоди многу ебањето, незнам шо беше работата може многу жешко беше
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.798
А се рачуна ако не паднало секс бидејки девојката имала менструација па само паднало блоуџоб???
Ако се рачуна еве да удрам една рецка и на оваа тема.
Време недела наутро (после саботно искачање) место Прилеп.
Јееееее
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
Ајде рецка конечно се прекина сушата,еее уште од лани ме држеше сега е се полесно :sekss: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom