СЕ ЕБЕВ! :)

Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
GraSakoT напиша:
Nema vrska vo takvi sostojba pocnuvas da gi sakas i drugite ubavi raboti vo zivotot kako na pr. peenjeto na pticite, milozvucnoto duvanje na veterot, ubavata boja na neboto

hehehheheheheehe::pos::
da gi sakas ili da te nerviraat?:pos::pos::pos:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
Маринче мори де не ме ставај у незгодна ситуација. Се ми се чини интерпол ќе не грабне заради заведување на малолетници - не заебаај сеа!!!

Стално кога го видувам имево твое на форумов се плашам дан те скинале... Полека - не брзај!!!
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
divine напиша:
Абе ти кажав јас ... куче што не лае ... затоа кулирај си:pos: :pos: :baeh:
Ајм хепи фор ју... Амин од кога чекав да запре да лае :pop: :se_ molam
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Macedalien напиша:
Маринче мори де не ме ставај у незгодна ситуација. Се ми се чини интерпол ќе не грабне заради заведување на малолетници - не заебаај сеа!!!

Стално кога го видувам имево твое на форумов се плашам дан те скинале... Полека - не брзај!!!
аахахахха не се секирај за форумов побезбедна неможам да сум ЛооЛ.. ама богами ак почитам уш малце од муабетине на онај каналон.. хах кошмари ќе иам мухахахха
 
Член од
27 август 2005
Мислења
783
Поени од реакции
7
до тој/таа шо водеше евиденција, нека ми тури и мене една чкртка али подебела :) и нека кажува некој лекови за мамурлук
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
...ама не се фалам

Аааааа, знам за јадец!
Вие жениве овде на форумот, као фино ви е кога некој ќе се фали, а да раструбам стварно по луѓе дека некоја сум ебел, више пичка у живот нема да видам. Затоа не ви кажуем дека вчера клецкав.
Фак...
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Село гори, баба се чешла:pos:
Маце:music3:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
ама сеа....секој пат кога го читам маце во топиков...се прашам...дали он или да ли е.........
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Пер на Маце и кога кења мерак му се прај!
Е, нееее!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom