СЕ ЕБЕВ! :)

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Седам ја вака во лаб бр.6 на ПМФ во 15 ч 12мин и се клештам како убиен оцилата ми паднаа ке ги скршев. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ама ја и моите две раце па праивме тројка сношти и тоа 3 пати, малце една малце друга :twisted: :twisted: and it always feels great. :D :P

fun fact: Македонци се трети во светот по број на оргазми (!) па сиромашен народ со ѓе праиме :P
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
baby напиша:
Aaaa kaj tebe bilo long drive kaj mene kratki bevme so vreme pa ispadna ne zovu me brzi nego ime mi je Gonzales :lol:
Не е на одмет и така! :lol: :lol: :P :wink:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Arvandor напиша:
fun fact: Македонци се трети во светот по број на оргазми (!) па сиромашен народ со ѓе праиме :P
Ако ја ваделе статистиката од форумов, многу ме чуди како тоа да не сме први. Или Делфин ја појачува грчката листа преку лето? :D :D :D
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
последните два дена сум ебел ко луд се испразнив максимално а синоќа беше најдобрата вечер зачинета со еден блоуџаб
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Anonymus1 напиша:
последните два дена сум ебел ко луд се испразнив максимално а синоќа беше најдобрата вечер зачинета со еден блоуџаб
Кој е среќникот??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
StenmarC напиша:
Anonymus1 напиша:
последните два дена сум ебел ко луд се испразнив максимално а синоќа беше најдобрата вечер зачинета со еден блоуџаб
Кој е среќникот??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
тоа се вика која е среќната не сум педер јас а ти ако си тоа е твој проблем нели? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
Браво Анонимен, до кај нас се слушаше, ете да посведочам. Ја мислев дека улицата ја праат, колку се тресеа прозорите :D :D :D
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Anonymus1 напиша:
StenmarC напиша:
Anonymus1 напиша:
последните два дена сум ебел ко луд се испразнив максимално а синоќа беше најдобрата вечер зачинета со еден блоуџаб
Кој е среќникот??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
тоа се вика која е среќната не сум педер јас а ти ако си тоа е твој проблем нели? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не ... не сум педер. Само мислев дека ти си. Јебига... лоша проценка :P :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
добро е што си ја призна грешката признат грев е пола грев :)
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Anonymus1 напиша:
добро е што си ја призна грешката признат грев е пола грев :)
Абе помислив така пошто темава е СЕ ЕБЕВ, па мислев дека е за женски повеќе. Мислам имаше тема ЕБЕВ, не знам што се деси со неа :? :? :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
StenmarC напиша:
Anonymus1 напиша:
добро е што си ја призна грешката признат грев е пола грев :)
Абе помислив така пошто темава е СЕ ЕБЕВ, па мислев дека е за женски повеќе. Мислам имаше тема ЕБЕВ, не знам што се деси со неа :? :? :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
и јас не знам ама мислам дека ја преименуваа за да се помогне и на женскиот род да може да се искаже
:) :) :) :wink:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Anonymus1 напиша:
StenmarC напиша:
Anonymus1 напиша:
добро е што си ја призна грешката признат грев е пола грев :)
Абе помислив така пошто темава е СЕ ЕБЕВ, па мислев дека е за женски повеќе. Мислам имаше тема ЕБЕВ, не знам што се деси со неа :? :? :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
и јас не знам ама мислам дека ја преименуваа за да се помогне и на женскиот род да може да се искаже
:) :) :) :wink:
Ко ти на пример :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
StenmarC напиша:
Anonymus1 напиша:
StenmarC напиша:
Anonymus1 напиша:
добро е што си ја призна грешката признат грев е пола грев :)
Абе помислив така пошто темава е СЕ ЕБЕВ, па мислев дека е за женски повеќе. Мислам имаше тема ЕБЕВ, не знам што се деси со неа :? :? :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
и јас не знам ама мислам дека ја преименуваа за да се помогне и на женскиот род да може да се искаже
:) :) :) :wink:
Ко ти на пример :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
stenmark mislam deka ja pretera oladi malce man
 
Член од
22 јуни 2005
Мислења
79
Поени од реакции
1
Брееееее, се испоебаа луѓево со тастатура на брзина
 
Член од
9 јуни 2005
Мислења
489
Поени од реакции
0
Да не ги оставиш малку сами пуздер прават :D :D :D :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom