СЕ ЕБЕВ! :)

Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
maximax напиша:
I ja vcera Ponedelnicki dobro odigravme 1 na 1 :lol: :lol: :lol: so prodolzenija, so penali so zlaten gol ........ :lol: :lol: :lol:
Ete zasto si bil vaka fino raspolozen denes......... :lol: :lol: :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
baby напиша:
I did it again
P.S. Se "onadi" nekoj drug od forumov ili samo jas??? :lol: :lol: :lol:
Бејби, се онадам и јас, ама па рецки нели не се интересни? Чекам да се одсрамам за да можам повеќе да споделам :lol: :lol: :P
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Brej
A be kaj gi naogate ili kaj ve naogaat mene mi e cudno. :D

Nema vrska, neke ptice nikad ne polete valjda. lol
 
Член од
29 април 2005
Мислења
236
Поени од реакции
1
Jas vcera onadev ili me onadea mnogu kako i da e mnogu po iskusna od mene.

Lele alal da i e
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
Убава е темава, ама планирате да се видите во Охрид неделава, па ако ви дојдат и некои напалени, не знам дали ќе помине добро журката, но сепак да оставиме за таму, знам дека ќе помине нестандардно, зашто многу лични работи си споделувате. А јас баш обожавам нестандардни работи, би ми било мило да присуствувам.

Но ова е мислам непотребно, доаѓам јас на темава и шо ќе гледам, рецки? "УУааау бејби и дивајн ставиле рецка, уууаааауууу, јеаа, се онадуеле, јессс Ај Виш Ај Вас Деар." - не е битно кој е во примерот(м или ж).

П.С. Не сакам реплицирања од типот конзервативен па ваков па онаков, едноставно не осеќам желба да се фалам дали сум ебел (види жити се, а машко сум), доколку кажам нешто такво ќе биде наменски во некоја од темите Љубов и Секс. Но добро, не сум само јас на форумов, ова е САМО едно мислење.
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Три ноќи неспани...
Многу работи направени
Само јас и ти
У спалној собиииии

оооо Љубавиииии

тири ри тири ри

Онадев, по неколку пати по ред...секоја вечер (3 се) =)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Сајберкор, никој не се фали, општо се заебаваме ... ама ако ти така го сваќаш, нормално не мораш да реплицираш ... а еве јас дека не одам Охрид на собирот може да се пофалам? :lol: :lol: :wink:

п.с. Сторм, неможам да ти кажам дека се надоврзувам на твојот муабет, дека погрешно не сваќаат ете ... :lol: :lol: :lol: Ватевр, битно е да сме среќни :P 8)
 

cYb3rc0re

~ место за реклама
Член од
3 мај 2005
Мислења
914
Поени од реакции
170
divine напиша:
Сајберкор, никој не се фали, општо се заебаваме ... ама ако ти така го сваќаш, нормално не мораш да реплицираш ... а еве јас дека не одам Охрид на собирот може да се пофалам? :lol: :lol: :wink:
Епа ако се заебаваме, еве и јас малце:

Како сум ебел сношти, абе маме сум ебел. (кажано од еден мој другар)

Клавам и ја една рецка сега, ама дебела. Да не ставам секојдневно.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom