Рецензија : GTA IV

_master

*Big Barsa Fan*
Член од
15 август 2007
Мислења
535
Поени од реакции
18
Lani go kuiv mojot pc so Dual core procesor 1.8 2GB ram i Ge Force 8500gt okolku 25000 samo kukiste.Sega mi treba core2duo procesor za da mozam da ja igram GTA.Rockstar ovoj pat premnogu bara i ovaa GTA za PC nema da dostigne uspeh kako Vice City i San Andreas,bidejki starite Gta verzii za minimalna konfiguracija baraa sosema malku od toa sto e vo momentot na pazarot na kompjuteri GTA IV bara eden soliden gejmer samo za da se vkluci igrata samo za poveke da ne zboruvame..:tapp:(sepak mnogu mi e zal sto nema da mozam da ja igram)
 

Boomerang

Немој CTRL+W.
Член од
18 јуни 2006
Мислења
3.709
Поени од реакции
809
Абе иде напред ама веќе ова не е како шо беше порано. Ова ти е на пример сеа да имаш пентиум 2ка и скокаш на 4ка 5ка така кажано. Играва надвор од Македонија кај шо имаат пари луѓено да појачат компјутери викаат пак скапо ќе ги чинат новиве делови, а не па кај нас. Играва барем со графикава побарувачката мислам пред нејзино време е. Така да колку и да се развива технологијата пак нема да може да се држи во тек со побарувачкава на ГТА во случајов.
Значи играта е направена толку добро ( Одлично ), едноставно предобро напревена виртуелна реалност. Предобра графика, предобар гејмплеј. И како сакате после да не бара многу ? Треба тоа све да црпи од негде ...
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Значи мора да ја земам, кога прочитав за тоа, богати луѓе, аларм.... Enough is Enough! I must have it!:vozbud:
 

Cresevo

Внимавај на називот во иднина.
Член од
9 октомври 2008
Мислења
923
Поени од реакции
2.103
човек си работи во зеленилото
 

soul123

...plAy HaRd GO pRo...
Член од
2 октомври 2008
Мислења
295
Поени од реакции
23
многу квалитетна игра но голем минус за големите графичките побарувања :toe:
 

Cresevo

Внимавај на називот во иднина.
Член од
9 октомври 2008
Мислења
923
Поени од реакции
2.103
Пример 4.Идете во нет кафе,и можете да ја играте GTA 2.Умирате на играта,и сопственикот на нет-кафето ви се смее,you loser!
Niko вади пушка,поточно вие вадите,го пукате,а Нико коментира : What so fucking funny now?!
Кај е ова
до сега не сретнав вакво чудо:nesum:
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
offtopic: и го глеаш сега Cresevo оди во нет кафе(не во гта) и очекува да се деси такво нешто, филмови си правам де

онтопик: играта стварно ме разочара толкави побарувања не би требало да има игра која ке се појави крајот на 2009 а не сега
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Дајте уште скринови и Мац ако знаеш дали може да се земе од негде кажи, легално или не исто ми се фаќа, тоест не е исто затоа што пиратск* е поевтино:helou:
Edit: P.S.:Не download:nenene::salut:
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
според сликиве изгледа добра
 

Kajgana Shop

На врв Bottom