_master
Поени од реакции
17

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • M
    А да кажеш каков хардвер имаш......
    дека има најнова верзија 10.6.6 само за интел процесори можеш да симнеш од тука


    a aко имаш амд процесор или интел можеш да симнеш постара верзија 10,6.2 од тука и можеш преку update да апдејтираш на најновата верзија. ако имаш интел препорачувам да симнеш најновата верзија подржува повеќе хардвер.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom