Рецензија : Assassin's Creed

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
10.173
Поени од реакции
4.496
играва е многу јака има и филм кој го најавува 2рото продолжение на играта
 
Член од
3 мај 2008
Мислења
600
Поени од реакции
7
дали некои знае како да го решам проблемот ( значи на играта ASSASIN'S CREED 1 резолуција 1280x1024 сликата не ми ја дава на целиот екран ) видете на сликата значи таму каде е одбележано со црвено нагоре и надолу е црно нема слика ( пробавав во опциите но неможев да најдам


 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.422
Поени од реакции
5.440
играва бргу здосадува. Ја играв во компјутерница една недела секој ден и ми здосади. Вториот дел е каде каде подобар
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
7.954
Поени од реакции
7.224
Првиов дел не е толку,но вториот дел е закон,еден мој пријатели ми ја даде....
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
чекај чекај чекај .. сакаш да кажеш дека со новата серија на nVidia неможам да ја играм играва поточно со nVidia 240 GT ??
и ако може да се игра дали со i5 processor 4gb ram i nVidia 240 GT 1GB ке можам да ја играм на high ass creed ?
 
На врв Bottom