Продавам, купувам, менувам...

Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
609
Купувам LGA1155 матична и процесор (i7 по можност)
 

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
269
Поени од реакции
187
Купувам ДСЛР (Canon 5D Mark II/III) преферирам со објектив.
 
Член од
13 март 2015
Мислења
156
Поени од реакции
122
Доколку некој собира овие CRT монитори за ретро гeјминг, нека ми пише. Подарувам LG Flatron F700P.
 
Член од
30 април 2013
Мислења
338
Поени од реакции
194
Продавам телефон Honor S7 и Хард диск 4 терабајти Western digital


22.jpg 23.jpg 24.jpg 271377205_978735256391954_7824125922545489822_n.jpg 271728371_1149351869205063_8094089834648942181_n.jpg Screenshot_8.jpg
 

Attachments

  • 28,8 KB Прегледи: 13
  • 27,5 KB Прегледи: 13
Член од
9 септември 2008
Мислења
239
Поени од реакции
10
Продавам Xiaomi Smart Wifi Socket 2 Plug Bluetooth Gateway Version

ПОВЕЛЕТЕ!

Продавам 3 парчиња

Цена за парче 800 денари или 3 за 2100 денари.

Контакт во порака.


20220205_170150.jpg 20220205_170159.jpg

4ec2bd58-2328-493d-992d-1ed9836dbbbf-image.png

f5015f70-0a81-4f82-acb6-3a7548882da8-image.png

69f7f1d9-2f13-4e13-aeea-851c963f85f4-image.png

b3d040f0-9475-48f0-8f07-af3df808eaec-image.png

9e824f7b-f05b-4475-aba6-c1fd27165983-image.png

84c20d6d-76d0-4e49-82c3-cf8273dededb-image.png

bfeda4b3-545b-4cd7-887f-ac31ce07ae7f-image.png

ebdf30cd-7bd5-422c-a221-ea5243905fa6-image.png

63b74680-5bed-4130-aea5-e5cb45a9a52e-image.png

2c18ac72-5597-4b1e-a820-b01e00b3a66f-image.png

7354b0fc-d317-4ed6-b8b7-9cc9bff1f82e-image.png

4fc68fdf-a9b2-434c-b242-7f66e188d4a9-image.png

0ebaffdf-090a-41d6-b7f0-f17b8fc08026-image.png
 
Последно уредено:

Bondon

elon musk
Член од
8 септември 2018
Мислења
30
Поени од реакции
44
Здраво, долго време барам од некаде да купам Raspberry Pi 4, но немам најдено начин како да се снабдам освен да порачам од странство и да плаќам достава. Некој да даде совет како да најдам, дали да купам Used или пак ако некој увезува во Македонија да знаете. Слободно секакви информации се добредојдени.:rolleyes:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.504
Поени од реакции
1.262
Продава ли некој графичка солидна до 10.000?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Член од
8 април 2012
Мислења
16
Поени од реакции
1
Купувам монитор Dell P2722HE или P2722H
 
Член од
31 декември 2009
Мислења
552
Поени од реакции
110

Attachments

Член од
17 јули 2008
Мислења
433
Поени од реакции
272
Продавам Galaxy watch 4 ,во одлична состојба,нов,добиен на подарок само пробан и носен неколку дена.
цена 8.000 ден.
 

Attachments

Член од
31 декември 2009
Мислења
552
Поени од реакции
110
Dell Precision Mobile Workstation 7720

Intel Core i7-7920HQ Processor (Quad Core, 3.1 to 4.1GHz)
16GB 2400MHz DDR4 Memory
NVIDIA Quadro P4000 8gb
256GB ssd nvme
2 slot ssd nvme
1 slot ssd
17.3 Inch 1920x1080 FHD IPS Screen
Integrated Webcam
Intel Dual Band Wireless 8265 + Bluetooth 4.2
Backlit Dual Pointing English Keyboard
91WH Battery
240W AC Adapter
Windows 10 Pro 64bit

Laptopot e kako nov

Cena 50000 den
 

Attachments

Член од
19 јануари 2019
Мислења
58
Поени од реакции
13
Dell latitude e5480
I5 procesor 7gen
8gb ram ddr4
Spec:https://icecat.biz/en/p/vendorName/mpn/desc-38103927.html

Цена 10000 ден. Без ссд
12000 ден со 256гб ссд nvme

Dell latitude e5490
I5 procesor 8 gen
8gb ram ddr 4
Spec:https://www.gadgetsnow.com/laptops/Dell-Latitude-14-5490-8JW2G-Laptop-Core-i5-8th-Gen8-GB256-GB-SSDWindows-10

Цена 15000 ден без ссд nvme
17000 ден со 256гб ссд nvme
Zainteresiran sum za eden od laptopite pishi mi.
 
Член од
19 јануари 2019
Мислења
58
Поени од реакции
13
Dell latitude e5480
I5 procesor 7gen
8gb ram ddr4
Spec:https://icecat.biz/en/p/vendorName/mpn/desc-38103927.html

Цена 10000 ден. Без ссд
12000 ден со 256гб ссд nvme

Dell latitude e5490
I5 procesor 8 gen
8gb ram ddr 4
Spec:https://www.gadgetsnow.com/laptops/Dell-Latitude-14-5490-8JW2G-Laptop-Core-i5-8th-Gen8-GB256-GB-SSDWindows-10

Цена 15000 ден без ссд nvme
17000 ден со 256гб ссд nvme
Ti pishav poraka.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom