Продавам, купувам, менувам...

Член од
2 ноември 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Се продава high-end лаптоп ASUS

Спецификации:

CPU: Intel® Core™ i7-9750H (2.6GHz hexa-core with Turbo Boost (up to 4.5GHz) and 12MB cache)
RAM: 16GB
GPU: NVIDIA GeForce RTX 2060
Motherboard: UX581GV
Storage: SSD 500GB
Display:
- 15.6” OLED 4K (3840 x 2160) touch display
- 14” 4K (3840 x 1100) touch display
OS: Windows 10 Pro
Додатоци: ASUS Pen, Discrete palm rest.

Цената е 2100евра
За слики еве линк од реклама5 - http://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3613167
 
Член од
25 март 2009
Мислења
84
Поени од реакции
3
барам да купам тастатури за
asus К55А
и
thinkpad T400S T410 T410I T410S T410SI T420 T420i T510 t510i W510
 
Член од
25 март 2009
Мислења
84
Поени од реакции
3
Предлог/понуда за конфигурација може и оделни понуди за делови само
Потребно ми е да купам Конфигурацијата/делови за 12000 ден

-Матична
-Рам ддр4
-Процесор
-Графичка (ако возможно со два порта за монитор вга/дви или без ако има вградена графичка со матичната во случај ако не е во доменот на буџетот што го имам)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom