Продавам - Купувам

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
да не подарува некој случајно хаска да си прашам јас?????:smir:
или па продава ефтино можда? ако има ->ПП !!
поздрав!
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Мал расен волчјак женка стара 20 дена се подарува.Заинтересирани нека пишат.Кучето нема да го добиете одма пошто треба да биде со мајката одредено време.
 
Ф

ФорцаМилан

Гостин
КУпувам хаска бела...1-2 месеци......ефтина....или некој ако има на подарок....КОНТАКТ НА ПП ПЛС::::
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Мал расен волчјак женка стара 20 дена се подарува.Заинтересирани нека пишат.Кучето нема да го добиете одма пошто треба да биде со мајката одредено време.

Пазарен е веќе.
 
Член од
11 септември 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Таман го најдовме Марко, ни дојде понуда да добиеме мачиња на поклон. Е сега, пошто Марко не го даваме за жива глава, а мачињата се сеуште за поклон, и се многу мали и слатки...повелете...

Прегледај го приврзокот 6878

Кој е заинтересиран да си земе едно (или повеќе) од срцињава, една ПП и среденооо...
Jas sakam,aj daj mi brojce da ti se javam da se dog.pozz

ako nekoj saka na poklon mali ma4enca sposobni za zivot se i sami...majkata e persiska a tatkoto pojma nemam...no ma4incata se zakon dva dadov imam uste dve
Jas baram mace,po moznost persisko ili angorce:cuc:...mmm daj kazi mi neshto podetalno za niv :smir: :wink:
 

VIP

Член од
20 мај 2009
Мислења
100
Поени од реакции
24
Ај сеа баш да видам кој е нај дарежлив :)

Доколку има некој што подарува маченце или кученце (само не џукела плс) нека ми пише ПП што е можно побрзо.

Прифаќам доколку биде подарок, а секако ќе се почастиме. :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom