Провокации во фан клубовите!

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.791
Поени од реакции
71.939
Syn moze li pak da se otvori temata za Deportivo zosto ne e tocno deka nema navivaci vo Makedonija. Mene mi e omilen stranski tim, a i Staki naviva za nego (sto moze i da se zabelezi od pisuvanoto). Toa sto predolgo vreme nikoj ne pisal ne e deka nema navivaci tuku slabo stoev so internet pa retko pisuvav. Slicno i staki, pa aj daj otvori go uste ednas
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.767
Поени од реакции
44.132
За секоја тема што беше заклучена, нагласено е дека можете да контактирате со некој од модераторите за да биде отворена .
Слободно во иднина ПП, или порака на профил пратете, темава е отворена стриктно за пријави на провокации, офтопици и слично .

Темата сега ке биде отворена . Линк .
 

<3 Iker

Siempre Fieles
Член од
8 јули 2009
Мислења
10
Поени од реакции
4
Ако може темата за Реал Мадрид малку да се зачисти, има еден натрпник, поточно мислам на alexsr
 
Член од
12 декември 2007
Мислења
4.777
Поени од реакции
9.969
ЛОЛ ако смета модераторот дека треба, нека брише немам ништо против. Само коментиравме заедно, нешто што го правевме многу пати досега пред ти да дојдеш на форумов.
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
ban od tema real madrid sepak ban od tema Mancester City ne e nekoja kazna #679
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
bravo FANTOM alal da ti e prav " moderator ":kesa:
IMASE VREME DA GI BRISES DOKAZITE ZA ARMIN A ZA PRIJAVATA NEMASE VREME:kesa:


moram da dadam predlog samo SYN DA OSTANE MODERATOR .
DA MI KAZETE KOI SE OVDE ADMINISTRATORI PA PREDLOGOT OFICIJALNO DA GO ISPRATAM . :smir:

Добро бе. Кој ти е филмот со плачипичкосувањево?
На темата како што виде и Фантом ВРАТИВ на провокација, јебига. Шо ти е филмот против мене? Ако не моеш да ми вратиш на дискусија се вртиш спрема личноста?

Оди научи прво што е форум и како се дискутира после дојди ми овде да полемизираш. Ашлак
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.767
Поени од реакции
44.132
И кога се враќа на провокација се пие бан, со оглед дека нивото на комуникација останува исто, башка, офтопик ви беше муабетот, оноа апла . Јебија, т'нки бевме со време, иначе реално, заслуживте бан и двајцата, доволно долго сте на форумов и знаете дека така функционираат работите . Памет во глава во иднина .
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16
Добро бе. Кој ти е филмот со плачипичкосувањево?
На темата како што виде и Фантом ВРАТИВ на провокација, јебига. Шо ти е филмот против мене? Ако не моеш да ми вратиш на дискусија се вртиш спрема личноста?

Оди научи прво што е форум и како се дискутира после дојди ми овде да полемизираш. Ашлак
ова оффтопик ама мора да се разјасни.
Значи тоа што ТИ и други "полемизираа" не беше воопшто за Манчестер сити туку за Манчестер Јунајтед .И ТОА ВО ТЕМА НА МАНЧЕСТЕР СИТИ .
ЈАС ЗАБЕЛЕЖАВ И ПРИЈАВИВ.
ВО ОСНОВА НЕ САКАМ ДВОЈНИ СТАНДАРДИ.
СЕ НАДЕВАМ СЕ ОБЈАСНИВ :smir:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.791
Поени од реакции
71.939
Brisete gi glupostite od Pero Antic od fanklubot na JSP Przino:)
 

F|eR

Мало смо се напили, пали смо у џбун!
Член од
7 јуни 2008
Мислења
2.006
Поени од реакции
393
Добро бе. Кој ти е филмот со плачипичкосувањево?
На темата како што виде и Фантом ВРАТИВ на провокација, јебига. Шо ти е филмот против мене? Ако не моеш да ми вратиш на дискусија се вртиш спрема личноста?

Оди научи прво што е форум и како се дискутира после дојди ми овде да полемизираш. Ашлак
Остај ги бе од Нивниот фан клуб(Шинтер) кој од кој се попаметни!! Нема што да се разговара со нив!! Сезнајковци!!:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom