Пријави за Македонија Супер-лига

Член од
28 јули 2008
Мислења
78
Поени од реакции
2
E koga de zavrshija omg ... aj ako ima mesto stajte me AKO NE ZDRAVJE :) OMGGGGG
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.825
Поени од реакции
1.293
E koga de zavrshija omg ... aj ako ima mesto stajte me AKO NE ZDRAVJE :) OMGGGGG
Се откжа Акси сега ќе видиме дали можеш место него да пуцаш. Најдобро ќе биде со негов скор да почнеш и да си играш нормално:toe:
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
ПРИЈАВИ ЗА МАКЕДОНИЈА А СУПЕРЛИГА (сезона 2) 
Член од
15 јули 2007
Мислења
12.407
Поени од реакции
542
Само да ве прашам... Зашто не играте преку online modes и си креирате кајгана лига?
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
СИТЕ КОИ НЕМА ДА ПОДНЕСАТ ПРИЈАВА ВО ДАДЕНИОТ РОК -НЕМА ДА ИМААТ МОЖНОСТ ЗА УЧЕСТВО ВО ЛИГА.
 

ViktorRedDEvil

Red Army
Член од
10 октомври 2009
Мислења
383
Поени од реакции
8
Se prijavuvam

BTW zosto samo posledno plasiraniot da ne vleze ne e fer a nekoi drugi da vlezat so ne igrale kvalifikacii pa ako se pridrzuvate do pravilata terajte do kraj.
 

Man-ce-ster

fanatic
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
707
ВАКА ДА ПОЈАСНАМ-

СИТЕ ЧЛЕНОВИ ОД МАКЕДОНИЈА А СУПЕРЛИГА СЕЗОНА 1 -ИМААТ ЗАГАРАНТИРАН ВЛЕЗ ВО СЕЗОНА 2 ДОКОЛКУ САКААТ ДА ПРОДОЛЖАТ.
ПОСЛЕДНОПЛАСИРАНИОТ ЗАЕДНО СО ОСТАНАТИТЕ ПРИЈАВЕНИ ШТО НЕ УЧЕСТВУВАЛЕ ВО СЕЗОНА 1 КЕ СЕ БОРАТ ЗА ПОПОЛНУВАЊЕ НА ПРЕОСТАНАТИТЕ СЛОБОДНИ МЕСТА .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom