K
Поени од реакции
2

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Па ќе овориш на цд-то ...или виртуелниот драјв зависи од шо си ја инсталирал. Значи my computer/ D:ili F:инсталација на фифа-десно копче опен/Разор 1911/ - од тој фолдер копираш се што има и киген и крак и му праиш paste у ЕА Спортс фолдерот кај шо ја имаш инсталирано играта и шибаш....е така
    Пошто си пријавен во фифа 10 кајгана лига, да те потсетам дека утре е последниот датум кога треба да го потврдиш учеството. Да знаеш лигата почнува оваа сабота 10.10.2009, така да или потврди, во спротивно откажи се. Позз
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom