Прирачник како да легнеш некоја девојка

Член од
1 декември 2009
Мислења
187
Поени од реакции
27
kakov priracni be, ne postoi formula koja sto mozes na dve devojki da ja upotrebes a ne na site. toa e individualno , sekoja devojka si ima razlicen kartakter i so toa za sekoja treba da najdes drug nacin za da ja legnes. gledam tuka nekoi pisuvaat kako im se parite vzni na zenite, da ama toa zavisi od mentalitetot. vo danska, norveska,swedska vo edna anketa vo koja sto se prasani so kakvi mazi bi legnale. 73% odgovorile deka poveke sakaat so nekoj zanaetcija bilo da e stolar,zidar, elektricar itn a 27% so nekoj sto ima pari. imam drugar koj sto so pogled gi legnuva, a zborovite od usta so klesti treba da mu gi vadat
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
Yep, а најголемото истражување беше со заклучок: Жените незнаат што сакаат :pos2:
 
Член од
10 септември 2009
Мислења
142
Поени од реакции
14
Се бе ние не знаеме шо сакаме , се ние трчаме или по пари или по сељаци, секад ние сме проблемот. Бтв ств имате комплекси, грешка сте ако мислите дека вистинското задоволство и среќа е само да го пикате секоја вечер во различна девојка. У право се некои од претходните постови квантитетот и квалитетот немаат ништо заедничко.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.684
Поени од реакции
4.427
Pa da bi se soglasil ako sakas seks da bides "good guy" nema da pomogne kako vece napisano pogore "Deception is the key"
 
Член од
31 октомври 2010
Мислења
338
Поени од реакции
58
Девојките генерано паѓаат на исклучителен гест или случаен неформален допир за кој се убедени дека е судбински. Или фраза која во позадина крие порака која личи на сцена од филм.
„ Знаеш дека ме остави без сон кога ми спомна за... “ Откако ќе влезе во филмот ,,леле колку ме сака“...... :kesa:
 

its_ok_im_new

brake lights
Член од
24 август 2010
Мислења
402
Поени од реакции
216
Prvo da razgranicime, ako imas pari, kola i ako si prosecen vo fizickiot izgled, ke ebnues dosta cesto. Ako nemas treba da si ubav ili sharmanten(dvete e veke dobitna kombinacija =D). Posvetete vreme na sebe si, vezbajte, pravete nesto sto ve ispolnuva i ja podiga vasata samodoverba. Nekoj se ragja sharmanten, nekoj uci. Probajte da ja razberete zenskata psiha-ne e tesko. Toa vi e nesto kako povrsen sablon, zosto gore-dole sekoja e razlicna. Bidete spontani i opusteni, nikako ligusi. Poveketo zeni sakaat i losi momci, ignorantnost i nekoja toplo-ladno igra. Sepak treba da posvetite mnogu vreme dodeka naucite nekoi stvari. So steknatoto iskustvo e daleku polesno. Srekno :)
 

.:MadMan:.

Ретардиран
Член од
20 август 2010
Мислења
843
Поени од реакции
1.781
Одамна не треба прирачник, туку ПАРИЧНИК !!!
 
H

HITCH

Гостин
Одамна не треба прирачник, туку ПАРИЧНИК !!!
точно до збор парите го вртат умот на женските
Ако не можете да фатите женска не значи дека треба да имате паричник, туку значи дека треба да се потрудите да оставите добар впечаток. Со вакво плукање по женскиот род уште долго ќе си седите сами, а за „легнување“ женска ќе почекате уште неколку животи :smir:
 
V

Vollstandig

Гостин
Во принцип познато е правилото добар кеш (да ја частиш неа и копиљакот што ќе те служи да му фрлиш 500ка бакшиш) али не секоаш пали.
Како што кажа еден член погоре (да му се позлати тастатурата) Или се раѓаш фраер или ќе си лижач (дудлач, папучар,овчар) до крајот на животот и ќе и угодуваш на жената.
Е сеа во принцип на жените им се бендисуват овие вторите, папучарите, али пошто се папучари не успеваат ни да ги напалат, до минимална влажност колку прст да ставиш.

Е сеа ако ти е целта да стигнеш до секс и да го брцниш во влажна дупка, можеш и со кеш и со колата, али имај на памет дека ќе биде вештачки пошо и оваа не те сака, туку твоето бмв во кое ја возиш. Е сеа ако си роден фраер, ти треба искуство пошо нормално ти не го знаеш како иде, а искуство не се стекнува со жените со оние со едно мување или со една вечер шо си бил туку се стекнува од сериозна врска. Сите бегат од сериозна врска, ти остани барем и на сила да е, секоја врска е искуство со жена и со секоја врска ја запознаваш повеќе женската психологија.
Е сеа клучен момент е да знаеш кога да и раскиниш да не навлезите длабоко во врска па после да има цимолења скаран смирена...ако стигнеш до тој степен си ја усрал:)(
 
S

Shellshock nam67

Гостин
Ако не можете да фатите женска не значи дека треба да имате паричник, туку значи дека треба да се потрудите да оставите добар впечаток. Со вакво плукање по женскиот род уште долго ќе си седите сами, а за „легнување“ женска ќе почекате уште неколку животи :smir:
До некаде ти држи зборот има женски што не им е важна материјалната страна ама не се сите генерално, никој не плука на женскиот род фината е ти да си во ќар а она да е во зијан одноставно да ја изманипулираш и да ја искористиш, друго на коментарот од Sextasy, пријател фраер не се станува со раѓање туку во тек на живот само треба да ги научиш некои особини на жените слабости и да умееше да ги исористиш, второ се слагам не треба да имаш чуства ако женската ти е за пролазно
 
H

HITCH

Гостин
До некаде ти држи зборот има женски што не им е важна материјалната страна ама не се сите генерално, никој не плука на женскиот род фината е ти да си во ќар а она да е во зијан одноставно да ја изманипулираш и да ја искористиш, друго на коментарот од Sextasy, пријател фраер не се станува со раѓање туку во тек на живот само треба да ги научиш некои особини на жените слабости и да умееше да ги исористиш, второ се слагам не треба да имаш чуства ако женската ти е за пролазно
Се` додека гледаш да ќариш што повеќе ќе бидеш во зијан :smir:
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
434
А прирачник како да ти се качи ??? Јас повеке така сакам.Значи не сакам да ја “пеглам“ да ја “гузам“ ,“тртам“ и “шибам“ сакам да ми се качи.
Абе можело темава друг наслов да носи ,замислете како се осекаат девојкиве кога некој ги третира како предмет кој можеш да го легнеш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom