Приказна без крај... (додај логичен збор!)

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.155
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.155
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста
 

Majmunce

~LiFe Depends On The Way We Look It~
Член од
2 мај 2008
Мислења
78
Поени од реакции
1
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што
 
Г

Гоццццце

Гостин
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што веќе
 

^SaW^

^K^B^
Член од
2 јуни 2006
Мислења
892
Поени од реакции
1
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што веќе не
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што веќе не можам
 

TinyGiant

што сакам
Член од
9 април 2008
Мислења
236
Поени од реакции
3
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што веќе не можам da
 

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што веќе не можам da одам
 
Член од
14 април 2007
Мислења
1.812
Поени од реакции
1.047
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што веќе не можам da одам на
 

shadows & smile

just a lost boy
Член од
10 февруари 2008
Мислења
291
Поени од реакции
7
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што веќе не можам дa одам на концерти
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.613
Поени од реакции
11.155
...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете...Решив да го издркам двапати на неа , макар да свршам ќе се доближам да ми го излиже. Се насмевнав и почнав да ја лапам, а она сакаше да се ебе. И така почнавме да се ебевме .Кога ме пецна струја јас застенкав од струјата бидејки таа беше како да ме удри по мадето.Веднаш отидов до продавница да купам шпакла , бидејки глината мирисаше на лубеница . Кога ја пробав тортата јас одеднаш почнав да се дебелеам неконтролирано и од тогаш станав мрсен како свиња.ебате тортата чоколадна која ме здебели! Никогаш повеќе нема да јадам торта. Ќе јадам само ориз. Така ми се врати претходната топка воглавно и размислив дека моментот за да работам го нема повеќе, па затоа си реков налет и торта и се, земи трчај ослаби малце види се на што личиш.......Сепак јас пловев во сништата и одеднаш се разбудив во креветот каде спиеше мојата бивша.Станав и почнав повторно да рамислувам околу мојата поранешна љубовница.Мислите не престануваа да ми се вртат и не знаејќи како да ги избришам капките пот од грбот почнав да се закашлувам длабоко.А тогаш кога заврши сето ова срање јас станав и се затрчав во куќата на женската. Тогаш се сопнав пред нејзините родители , таткото кој беше глуп ко кур и кога ја видов женската која држеше маче кое непрестано мочаше, тогаш се појави цицлестата женска со куче и вибратор со два пара јајца.Јајцата беа расипани од топлото чоколадо кое се топеше во рацете на женската и таа прдна бидејќи јас ја ебев отпозади. Епа доста сексање веќе! Сега е федерот излезен од каучот и ми се повраќа!Сепак ќе идам кај баба ми да се пресоблечам. Тогаш некој педер ќе ме прати по кондоми, а јас не можам да му купам затоа што немам срце да го повредам. Од проста причина што веќе не можам дa одам на концерти и
 

Kajgana Shop

На врв Bottom